Anonsai ir naujos knygos


Artėja ruduo, o su juo ir naujos knygos! Apžvelkime, kokios naujienos mūsų laukia artimiausiu metu!


pažadink mane„Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (John Green) gerbėjams
Tai pasakojimas apie meilę iki mirties… Tik knygos herojams šie žodžiai įgyja tiesioginę ir lemtingą prasmę, nes jie gyvena ir myli nežinodami savo likimo.
Tai knyga apie paauglius, kurie išplėšti iš įprasto gyvenimo ir suvažiavę į uždarą sanatoriją. Joje bandoma padėti sergantiems vaistams atsparia tuberkuliozės forma. Gydo tik griežta dienotvarkė, vanduo, pasivaikščiojimai gryname ore ir pagal išgales sportas. Dar geras maistas. Iš sanatorijos tiktai du keliai – į gyvenimą (jei pavyksta pasveikti!) arba į mirtį.
Nors aplinkui tvyro gąsdinanti nežinomybė dėl ateities, pagrindiniai veikėjai Seidė ir Leinas džiaugiasi gyvenimu ir išnaudoja kiekvieną akimirką. Jų noras gyventi stipresnis už mirtį ir baimes. Seidė ir Leinas įsimyli vienas kitą ir patiria svaiginančius jausmus.
Ar šie negailestingo likimo nuskriausti jaunuoliai sulauks vaisto, išgelbėsiančio jų trapias gyvybes? Ir ar likimas leis jiems būti kartu?


emilė sparksKai geriausia draugė išsikrausto į Velsą, o tėvai nusprendžia turėti antrą vaikelį, atrodo, kad Emilės Sparks gyvenime jau tikrai gana nelaimių. Tačiau bėda viena nevaikšto – Emilei teks į klasės išvyką važiuoti kartu su šlykščiausiu pasaulyje berniuku bjaurybe Gevinu. Emilė pasiryžta jo atsikratyti ir susidraugauti su žavinga naujoke Chloja.
Deja, susidraugauti su Chloja ne taip paprasta, kaip mano Emilė. Laukia tikra painiava…

„Ši knyga patiks visiems „Prietrankos dienoraščio“ gerbėjams.“


šiukšlėsNiekada negali žinoti, kokia paslaptis kūpso tarp šiukšlių kalnų.
Keturiolikmetis Rafaelis – šiukšlyno vaikis. Kaip ir daugelis kitų našlaičių, jis dienų dienas liuoksi šiukšlių kalnais, jas rūšiuoja, jomis kvėpuoja ir šalia jų miega. Berniukas visada svajojo rasti ką nors vertingo, bet nė nesapnavo aptikti mįslingą lobį.
Mažas odinis rankinukas su pinigine, žemėlapiu ir rakteliu pasirodo esąs toks ypatingas ir slepiantis tiek paslapčių, kad Rafaelis nusprendžia pasilikti jį sau. Net ir tada, kai į šiukšlyną atvykusi policija pasiūlo krūvą pinigų tam, kuris rankinuką suras.
Policijai lipant ant kulnų, su geriausiais draugais Gardu ir Žiurkiumi berniukas ryžtasi pavojingiausiam gyvenimo nuotykiui, kad išnarpliotų jau mirusio rankinuko savininko paslaptį ir įvykdytų teisingumą, kuris buvo pamintas korumpuotų ir godžių turtingųjų.


sturmas-ir-audra-grisu-trilogija-antra-knyga-1

Tamsa niekada nemiršta.
Medžiojama visoje Tikrojoje jūroje, persekiojama gyvybių, kurias atėmė, Alina priversta susikurti naują gyvenimą su Malu nepažįstamoje šalyje. Pradėti iš naujo pasirodo nėra taip paprasta, ypač, kai reikia slėpti savo Saulės nešėjos tapatybę. Ji negali ilgai bėgti nuo savo praeities ir likimo.
Darklingas grįžta iš Nejūros įgijęs naują siaubingą galią ir pavojingą planą, kuris supurtys gamtos pasaulio pagrindus. Alina parkeliauja į savo šalį pasiryžusi kautis už Ravką. Bet augant jos galioms ji grimzta vis giliau į Darklingo uždraustą magiją taip toldama nuo Malo. Jai teks rinktis tarp savo šalies, savo galios ir meilės, kuri turėjo ją vesti – arba rizikuoti prarasti viską artėjančioje audroje. (Anotacijos vertimas iš goodreads logo).


afterTESOS IR HARDINO MEILĖ IKI ŠIOL ĮVEIKDAVO VISAS KLIŪTIS, TAČIAU JŲ LAIMĘ SUGRIAUNA SKAUDI PASLAPTIS. JŲ SANTYKIAI NIEKADA NEBEBUS TOKIE PAT.
Tesos ir Hardino meilės vingiai visada buvo audringi, bet kiekvieną naują iššūkį jie nugalėdavo, o jų aistra tik stiprėjo. Viskas pasikeičia, kai Hardinas sužino paslaptį, kurią jo mama slėpė visą gyvenimą. Ši žinia sukrečia jį iki pat sielos gelmių ir pažadina viduje tūnančius pikčiausius demonus. Šeimyninės dramos sūkuryje Tesa ir Hardinas supranta, kad juos sieja daugiau panašumų nei skirtumų. Tesa nebėra miela ir paprasta mergina, kokia buvo, kai sutiko Hardiną. Kaip ir Hardinas nebėra tas atšiaurus pasipūtėlis, kurį, nepaisydama nieko, Tesa pamilo. Ji žino, kokios emocijos verda mylimojo viduje ir kad vienintelė gali nuraminti Hardiną. Tačiau kuo daugiau paslapčių išlenda į dienos šviesą, tuo smarkiau Hardinas stumia Tesą nuo savęs. Ji pradeda abejoti, ar šį kartą jų meilė išlaikys sunkiausią išbandymą, bet neketina pasiduoti be kovos. Tačiau už ką iš tikro Tesa kovoja: už jų meilę ar už save pačią?

Reklama

3 thoughts on “Anonsai ir naujos knygos

  1. O maj gad 😀 antra Grišų dalis!! Kaip netikėta! Labai gera žinia. Bandžiau skaityt angliškai, kažkaip nesiskaito. Tai skaitau rusų kalba, bet verčia labai letai. Per 4 mėn tik 5 skyrius išvertė. Labai gera žinia, like.

    Paspaudė "Patinka": 1 person

  2. Kaip smagu matyti tiek laukiančių “Šturmo ir Audros“! Knyga turėtų išeiti po gero mėnesio. Kantrybės 😉

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s