Kas geresnio nutiko: 15 – 21 rūgpjūčio dienomis


Ar norite išvysti ne animuota Disney “Undinėlę“? Iš pradžių buvo nemažai spėjimų, ar kino kompanija prikels šią savo klasika tapusį filmą. Pasirodo, kad ji tai ir ketina daryti. Pranešta, jog legendinis Disney dainų kūrėjas Alan Menken ir  Lin-Manuel Miranda kartu kurs muziką. Tiksliau, pritaikys senas filmo dainas.


Ar prisimenate tokį serialą “Magicians“? Na, pasikapstę po internetą atradome žvilgsnį antro sezono  į užkulisius.Atrodo, kad šiuo metu pasaulis pilnas Hario Poterio (filmas, spektaklis, išleistas scenarijus), tačiau, nors J.K. Rowling sako, kad ji jau baigė su šio jaunuolio istorija, tačiau negali paleisti iš rankų sukurto pasaulio – skelbiama, kad Pottermore puslapyje rugsėjį pasirodys trumpų istorijų rinkinys elektroniniu formatu. Tai turėtų būti 3 istorijos, kurių pavadinimai bus  Hogwarts: An Incomplete and Unreliable Guide; Short Stories From Hogwarts of Power, Political and Pesky Poltergeists ir Short Stories From Hogwarts of Heroism, Hardship and Dangerous Hobbies. Atsidarę šį puslapį rasite trumpus šių istorijų aprašymus.

Hogwarts


Oficialiai paskelbta, kad kita Isaac Marion serijos Warm bodies knyga The Burning World pasirodys 2017 metų vasario 7 dieną, o šią savaitę pasirodė ir būsimos istorijos viršelis! Planuojama, kad po šios knygos pasirodys dar viena, pavadinimu The Living.
warm bdies 2


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s