Kas geresnio nutiko: 8 – 14 rugpjūčio dienomis


8 “Vampyrų dienoraščių“ sezonas bus paskutinis. Liūdna, argi ne? Tačiau sezoną norima pabaigti taip, kad serialo žiūrėtojai jaustųsi gavę tikrai gerą pabaigą. Taigi, Mark Pedowitz, CW prezidentas, kalbasi su Nina Dobrev, kad šioji sugrįžtų į serialą. Dar nėra paskelbta, ar aktorė sutinka grįžti, tačiau gebėjai laiko špygas, kad taip įvyktų.


Zoe Kravitz

Pasirodė nauja “Fantastic Beasts“ filmo kadras. Taip pat The Hollywood Reporter paskelbė, jog  Zoe Kravitz, kurią mes geriausiai pažįstame iš “Divergentės“ filmų, prisijungė prie filmo šiam įpusėjus filmavimo darbus. Nėra žinoma, ką ji filme vaidina, tačiau yra paskelbta, kad jos “nedidelis vaidmuo“ filme gali pavirsti dideliu tęsiniuose.


O gal visai nenorite fantastikos ir jums mieliau prieš širdies mokslinė fantastika. Na žinote, kosmosas? Na, džiugios naujienos “Žvaigždžių karų“ gerbėjams. Pasirodė “Rogue One: A Star Wars Story“ anonsas. Reikia pripažinti, kad jo pabaigoje šmėstelėjusi scena suintriguoja.


Praėjo jau šešeri metai nuo tada, kai pasirodė “Narnijos kronikų“ filmas “Aušros užkariautojo kelionė“, ir pagaliau oficialiai skelbiama, kad prasideda paruošiamieji darbai sekančiam šios serijos filmui “Sidabrinis krėslas“. Tačiau pranešama, kad tai nauja frančizė, todėl ko gero senųjų aktorių jame neišvysime – bus samdomi nauji. Žinoma, visa istorija bus tęsiama toliau.
narnijos kronikos


Kas skaitė R.J. Palacio knygą “Stebuklas“? Man ji labai labai patiko, o šiandien dargi sužinojau, kad jau kuriamas filmas pagal šią istoriją, kuriame vaidina pati Julia Roberts! Štai pirmasis kadras iš būsimos ekranizacijos:
stebuklas
Filmas teatruose pasirodys kitų metų balandžio 7 dieną.


Kino ekranus pasieks ir dar viena vaikų/jaunimo knygos ekranizacija, ir tai – “Smarkuolė Gilė Hopkins“. Šis filmas pasirodys jau šių metų rudenį, tad mėgaukitės jo treileriu.


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.