Kur esu? (VI) – Žemėlapiai


Ar išsiilgote žemėlapių? Šiandien jūsų laukia labai senas žemėlapis, tačiau tai nereiškia, kad jį bus sunku atspėti. Oi tikrai ne, o jeigu pasakyčiau, kokios salos tai žemėlapis, net ilgai negalvodami man pasakytumėte, ne tik knygos pavadinimą, tačiau išvardintumėte ir visus filmus bei juos smulkiai papasakotumėte. Tikriausiai dar ir nepamirštumėte paminėti, kad patys mielai nuvyktumėte į šią salą, nes savo akimis norėtumėte išvysti ten gyvenančius padarus. Tačiau ar pavyks jums atspėti, kokiai knygai priklauso šis žemėlapis, man nepaminint salos pavadinimo bei žinant, kad knyga buvo išleista  kone prieš 26 metus (Lietuvoje pirmas leidimas buvo prieš 21 metus)? Na, pasižiūrėkime 🙂 Komentarų skiltyje laukiu jūsų spėjimų ir potyrių, mėginant  įveikti šią užduotį.

P.S. Žemėlapyje yra gausu užuominų, padėsiančių jums imti jo paslaptį, jeigu niekaip nepavyksta prisiminti knygos tik išvydus salos kontūrus.

juros periodo parkas žemelapis

kitty

Reklama

2 thoughts on “Kur esu? (VI) – Žemėlapiai

  1. Esu beveik įsitikinusi, kad šis žemėlapis iš „Jūros periodo parko“ :DD Nors nesu skaičiusi knygų ir mačiau tik naujausio leidimo filmą, bet tas dinozauriukas žemėlapyje labai iškalbingas :DD

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s