Kas geresnio nutiko: 18 -24 liepos dienomis


Blogos (o gal geros) žinios “Sostų žaidimo“ serialo gerbėjams. HBO dabar jau oficialiai paskelbė tai, ką gerbėjai buvo nujautę – septintas sezonas bus trumpesnis. Užuot regėję dešimt serijų, mums, žiūrovams, bus pateiktos septynios. Taipogi, paskelbta, jog septintas sezonas bus pradėtas rodyti 2017 vasarą užuot pavasarį.


Alexandra Bracken trilogija “The Darkest Minds“ ekranizacija, atrodo, po truputį juda į priekį. Yra paskelbta, jog Jennifer Yuh Nelson bus filmo režisierė. Na, laukiame toliau naujienų apie ekranizacijos darbus.

Knygos anotacija:

Kai Ruby atsikėlė savo dešimtojo gimtadienio rytą, kažkas joje pasikeitė. Kažkas, kas privertė jos tėvus užrakinti ją garaže ir paskambinti policijai. Kažkas, dėl ko ji buvo išsiųsta į Thurmond, žiaurią valstybės “gydymo stovyklą”. Jai gal ir pavyko nugalėti paslaptingą ligą, kuri nužudė daugumą Amerikos vaikų, tačiau ji ir kiti jaunuoliai įgavo kai ką žymiai baisiau: bauginančias galias, kurių jie negali suvaldyti.
Dabar, būdama šešiolikos, Ruby yra viena iš pavojingiausias galias turinčių asmenų.
Kai tiesa iškyla į dienos šviesą, Ruby vos pasprunka iš Thurmond gyva. Dabar slapstydamasi ji desperatiškai mėgina surasti rojų jaunuoliams, kaip ji – East River. Ji prisijungia prie grupelės jaunuolių, kurie taip pat pabėgo iš stovyklos, tik kitos. Liam (Lee), jų drąsusis vadas, įsimyli Ruby. Tačiau nesvarbu, kaip stipriai ji nori būti su juo, Ruby negali rizikuoti ir jo prisileisti per arti. Tik ne po to, kas atsitiko jos tėvams.
Kai jie atkeliauja į East River, niekas nėra taip, kaip atrodo, o ypatingai kas yra tas paslaptingasis lyderis. Tačiau yra ir kitų jėgų, kurios nesnaudžia, žmonės, kurie padarys viską, kad panaudoti Ruby savo kovoje prieš vyriausybę. Ruby turės priimti siaubingą sprendimą, tą, kuris reikštų išsižadėjimą to, kas gali būti vienintelė priežastis jai gyventi.


 Šią savaitę paskelbta, kad ketvirtasis ir finalinis “Divergentės“ filmų serijos pastatymas  Ascendant praleis kinoteatrus ir keliaus tiesiai į televizorių ekranus.Tačiau rytojaus dieną pasirodė dar viena žinia – aktoriai turi pasirašę sutartis filmuoti šios frančizės 4 filmuose, tačiau tai apima tik teatrinius filmus. Taigi, visko gali būti, kad aktoriai nesutiks su naujomis sąlygomis, taigi, kol kas visiškai neaišku ką išvysime paskutiniame filme ir ar apskritai jį išvysime…
ascendant


Jau netrukus Lietuvoje pasirodys Nicola Yoon knyga “Viskas, viskas“, o Amerikoje jau vyksta filmo pagal šią istoriją kūrybiniai pasiruošimai, tiksliau atrinkti aktoriai Amandla Stenberg ir Nick Robinson, kurie įkūnys pagrindinius veikėjus Medę ir Olį. Kol kas premjeros data neskelbiama.
viskas viskas


Šį savaitgalį vykstančio Comic-Con 2016 konferencijos metu pasirodė specialus Fantastic Beasts and Where to Find Them plakatas, pasigrožėkite:
fantastic


Neatsilieka ir Wonder Woman filmo kūrėjai!
Wonder-Woman-Comic-Con-Poster

Kartu su plakatu pasirodė ir būsimo filmo treileris, kurio fanai laukė su didžiuliu nekantrumu.


Iiiiiiir! Didžiulė naujiena Supermeno, Betmeno ir kitų superherojų gerbėjams! Comic-Con pasirodė naujausias Justice League filmo treileris!


Tos pačios konferencijos metu šeštadienį buvo paskelbta, kad serialo The Vampire Diaries aštuntasis sezonas bus jau paskutinis. Pirmosios serijos pasirodys spalį ir tai bus paskutiniosios akimirkos su pamėgtais veikėjais. O kol kas pasimėgaukite komandos sukurta atsisveikinimo  video žinute.


 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.