Velykų kiaušiniai filmuose – Divergentė :D (II)


“Divergentės“ filmų epopėja vis dar gyvuoja, fanai laukia paskutiniosios dalies, kuri pasirodys kitąmet. Tačiau dar nerimstant aistroms po trečiojo šios pagal knygų seriją kurtos sagos filmo pažiūrėkime, kokios įdomios paslaptys arba Easter eggs – užslėpti dalykai glūdi “Divergentės“ filmų kūrybiniame procese!

Pirmiausia gal vertėtų paminėti, kad Shailene Woodley buvo pirmas ir paskutinis variantas Tričės vaidmeniui – darbą ji gavo iškart! O štai Ketvertą rasti užtruko daug ilgiau, nes jis turėjo derėti prie jau atrinktos aktorės ir būti už ją stipresnis. Tai pasirodė tikras iššūkis, nes aktoriaus buvo ieškoma visame pasaulyje! Vokietijoje, Anglijoje, Australijoje… Ir, nepatikėsite, bet tai tiesa, Theo James buvo pastebėtas seriale “Dauntono abatija“.

shailene ir Theo

Tiek Ansel Elgort (Tričės brolis Keilebas), tiek Miles Teller pretendavo į Ketverto vaidmenį, ir Ansel ko gero būtų gavęs šį vaidmenį, tačiau jau buvo atrinktas Theo, plius buvo ieškoma kiek vyresnio (ar atitinkamai) atrodančio aktoriaus. Tuo tarpu Miles pretendavo net į keletą vaidmenų – Ketverto, vėliau Eriko, tačiau galiausiai Paprašytas Shailene Woodley ėmėsi Piterio vaidmens.

Filmuodamasi Kate Winslet buvo net penktą mėnesį nėščia! Tam, kad užmaskuoti apvalėjančias formas, teko perkurti kostiumus, o kai kurioms scenoms pasitelkti dublerę, kad aktorė nesusižeistų. Aktorė daug kur prisidengia planšetiniu kompiuteriu, ypač stovint šonu, arba apskritai filmuojama tik aukščiau liemens.

Viskas apie filmo kūrimą buvo laikoma didelėje paslaptyje, taigi dirbdami su pašaliniais asmenimis (masinėse scenose) jie naudodavo kodinį žodį “Catbird“ (liet. amerikinis strazdas).

Bebaimių valgomasis iš tiesų buvo ne kokia nors dirbtinai sukurta filmavimo aikštelė, o milžiniškas baseinas, pastatytas 1930 metais.

Tiesą sakant, filmas buvo filmuojamas skirtingose vietose, priklausomai nuo scenos – paskutinė Tričės simuliacija “Divergentėje“ filmuota Čikagos prieplaukoje, kadangi ji puikiai atspindėjo Bebaimių architektūrą – sunkias sijas, apleistos gamyklos stilių ir plytas.

simuliacija

Sunku patikėti, tačiau sunkiausia scena Theo James įvardino būtent bučinio tarp Ketverto ir Tričės sceną! Tai jam buvo sunkiausia dalis visame filme, nes jis norėjo, kad ji būtų tobula, nenuvalkiota. Tam jie atliko tiek dublių, kiek reikėjo.

Mėgstamiausia Shailene Woodley scena yra kopimas į velnio ratą toje pačioje Čikagos prieplaukoje. Kaip ji pati pasakoja, buvo pilnatis, kopiant buvo šalta, tačiau tai buvo ypatinga, nes jie su Theo lipo į velnio ratą!

velnio ratas

Šiam kartui bus tiek. Gal žinote kokių nors įdomių faktų apie filmus, kuriais norėtumėte pasidalinti? Rašykite komentarus 🙂

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s