Kas geresnio nutiko: liepos 11-17 dienomis


Šią savaitę pasirodė stulbinanti žinia, kad amerikiečių FOX kanalas užsakė pilotinę “X menų“ seriją, skirtą televizijai. Serialą turėtų režisuoti Bryan Singer, kaip ir daugelį frančizės filmų. Naujasis serialas turėtų pasakoti apie paprastus tėvus, kurie atranda, kad jų vaikai turi mutantų galių. Priversta bėgti nuo priešiškos visuomenės, šeima prisijungia prie pogrindinio mutantų judėjimo ir kautis už išlikimą.
x menai


Kino studija Universal praneša 2019 metais išleisianti bent 3 “monstrų filmus“: jau į filmavimų pabaigą einanti “Mumija“ su Tom Cruise ir Russell Crow, Johnny Depp naujausioje “Nematomas žmogus“ ekranizacijoje. Šiuo metu studija derisi su Javier Bardem garsiojo “Frankenšteino“ vaidmeniui garsiojoje klasikinėje istorijoje.
frankenšteinas


Fantastic Beasts and Where to Find Them J.K.Rowling debiutavo kaip scenaristė. Ir ji rado dar vieną aukso kasyklą! Tikimasi, kad šis filmas bus pirmas filmų trilogijoje. Skelbiama, kad žinoma autorė ne tik jau parašė scenarijų antrajai daliai, bet turi idėjų ir trečiajai.
hary


Kad jau prakalbome apie Hario Poterio Autorę, sklinda gandai, kad ir jos naujausias kūrinys, skirtas teatrui Harry Potter and the Cursed Child (premjera liepos 30 d.) gali būti rodomas ne tik scenoje, tačiau ir kino teatruose. Warner Bros praėjusią savaitę Didžiojoje Britanijoje pasirašė autorinių teisių sutartį, duodančią suprasti, kad kino studija svarsto galimybę šį tęsinį perkelti į kino teatrus.
cursed


Pasirodė oficialus filmo A Monster Calls treileris. Apie šį filmą jau esame girdėję, o “Nieko rimto“ leidykla lietuviškai išleido knygą, pagal kurią lapkritį išvysime ir minėtą filmą -“Septynios minutės po vidurnakčio“. Laukiate šios ekranizacijos?


Ateinantį savaitgalį vyks visų komiksų ir pagal komiksus statytų filmų, mokslinės fantastikos gerbėjų konferencija – Comic-Con 2016. Daugelis nepraleidžia šios progos pareklamuoti filmus, kad ir Doctor Strange, kuriame vaidina Benedict Cumberbatch, ir kuris pasirodys šių metų lapkritį.  Šia proga filmo kūrėjai į pasaulį paleido štai kokį įspūdingą plakatą:
strange


To paties reginio proga Entertainment Weekly pasidalino reklaminiais kadrais iš būsimo Wonder Woman (2017 birželis) filmo.
1234

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s