Anonsai ir naujos knygos


Liepa negaili naujų knygų, neabejojam, kad tikrai išsirinksite, ką skaityti šią vasarą! Štai jums dar viena “porcija“ naujų knygų!


Norėčiau pradėti nuo naujausios dar vienos jaunosiosios lietuvių autorės Unės Kaunaitės knygos “Laiškai Elzei“. Tai trečioji jos knyga ir, kaip teigia pati rašytoja, “Laukiu labai <pasirodant oficialiai>, nes bendravimas su paaugliais (ir ne tik jais!) man teikia daug džiaugsmo, o pokalbiai per knygas yra vienas geriausių būdų išgirsti, kuo jie gyvena… “

laiškai elzeiJIE – AŠTUNTOKAI. SKIRTINGI IR TOKIE PANAŠŪS. UŽSIAUGINĘ STORUS ŠARVUS IR NEPAPRASTAI PAŽEIDŽIAMI. JIE NENORI BŪTI KAIP VISI IR KARTU TENORI BŪTI TARP KITŲ. LABIAUSIAI UŽ VISKĄ JIE NORI BŪTI PRIPAŽINTI.
Gabija ir Šarūnas mokosi toje pačioje aštuntoje klasėje. Šarūno tėvai išvažiavę į Didžiąją Britaniją. Gyvendamas su močiute jis vis daugiau laiko leidžia su vyresniu pusbroliu Karoliu, tačiau šis įvelia jį į pavojingą veiklą. Nepažintas pasaulis viliote vilioja laisve, bet ar jame tikrai yra tai, ko Šarūnui reikia iš tikrųjų?
Gabija tenori nesijausti vieniša, todėl stengiasi neišsiskirti iš klasės. Ji greitai supranta, kad vien susidraugavusi su klasės naujoku Albinu, iš kurio visi šaiposi, ir pati būtų visų atstumta. Tačiau vis daugiau bendraudama su klasėje populiariu Šarūnu Gabija ima abejoti jo ir savo pačios poelgių teisingumu. Jai vis dažniau tenka rinktis tarp to, kaip elgtis norėtų ji pati, ir to, ką renkasi visi kiti.
Vieną dieną Šarūnas ir Gabija dėl skirtingų priežasčių ima rašyti laiškus Elzei. Ir jų gyvenimas netikėtai pradeda keistis…


girl onlineAntra tos pačios leidyklos šio mėnesio naujiena – visų mėgiamos vlogerės Zoe Sugg trilogijos naujausia dalis – “Interneto mergaitė. Koncertinis turas“. Laukėte tęsinio?! Štai ir jis!

Penės lagaminai sukrauti.
Kai žavusis Nojus pakviečia Penę kartu keliauti į koncertinį turą po Europą, ji jaučiasi laimingiausia mergina pasaulyje. Penė nekantrauja praleisti net dvi savaites kartu su savo žavingu tarsi roko dievukas vaikinu iš Bruklino.
Tačiau realybė užgožia rožines svajones: grupės nariai nėra patys draugiškiausi vaikinai, Nojus paskendęs turo reikaluose, o paslaptinga gerbėja, kuri pavogė Penės telefoną, grasina atskleisti visas jos paslaptis. Vienas paskui kitą užgriūvantys nemalonumai verčia Penę abejoti, ar keliauti kartu su Nojumi į koncertinį turą buvo geriausias žingsnis. Ar ji sutverta gyvenimui kelyje?

Penė ilgisi šeimos, geriausio draugo Elioto ir savo tinklaraščio. Ar jai pavyks surasti pusiausvyrą tarp meilės Nojui ir iššūkių kupino gyvenimo keliaujant kartu? Ar Penė paaukos savo svajones, norėdama praleisti tobulą vasarą su mylimu vaikinu?


ar sakiau kad tu man reikalingaIr žinoma dar viena būsima Jūsų knygų lentynos gyventoja – wattpad sensacinės trilogijos “Ar sakiau, kad myliu tave?“ dalis “Ar sakiau, kad tu man reikalinga?“. Beveik suaugę paskyroje Facebook’e didžiausi gerbėjai jau matė šią žinią, nors oficialiai knygynai jos dar neanonsuoja, bet tikėkitės jos jau šį mėnesį. (Anotacijos vertimas eglioshos).

Netikri brolis ir sesuo Taileris Briusas ir Idena Monro praleido dvejus metus ignoruodami savo meilę vienas kitam savo šeimos labui, bet kai jis pakviečia ją praleisti vasarą kartu Niujorke, kyla klausimas, kaip ilgai jie galės apsimetinėti? Likę dviese, toli nuo tėvų ir draugų, užburti gyvenimo Didžiajame Obuolyje įspūdžių, jie daugiau nebegalės neigti savo jausmų.


paskutinis orkas 3“Nieko rimto“ leidykla taip pat neatostogauja, o žada pažerti naujienų. Rugpjūčio pradžioje pasirodys paskutinė “Paskutiniojo orko“ trečioji dalis. Aš labai tuo džiaugiuosi, ketinu pradėti gaudyti bibliotekose šios serijos knygas, nes labai patiko “Paskutiniojo elfo“ vertimas, neabejoju, šios knygos bus tokios pat puikios. Ar Jūs jau skaitėte “Paskutinį orką“?

Kario Rankstrailio, narsiosios Rozalbos ir elfo dukters, pavadintos drakono vardu, istorija tęsiasi paskutinėje trilogijos knygoje. Negailestingi orkai apsiautė Daligaro miestą, likusį be valdovo. Rozalba – legendinio valdovo Arduino įpėdinė – imasi vadovauti kovai su užpuolikais. Tuo metu ima ryškėti jos ir paskutinio elfo dukters Erbrou stebuklingos galios. O dar pamažu atsiskleidžiančios tamsios paslaptys…


holas pavojujeKita šios leidyklos naujiena turėtų pasirodyti tuo pat metu, ir tai serijos “Žvalgo mokinys“ devintoji knyga “Holtas pavojuje“. Kaip teigiama anotacijoje, istorija apie žvalgo mokinį ne tik mėgiama skaitytojų visame pasaulyje, bet ir susilaukė nemažai literatūrinių apdovanojimų. Serijoje yra 11 knygų.

Holtas, Horacijus ir Vilis seka Tenisono ir jo bendrų pėdsakais. Netikras Pašaliečių pranašas išvengė teisingumo už savo nusikaltimus Klonmelyje, bet Holtas pasiryžęs jį sulaikyti, kol tas nepradėjo veiklos Araluene. Klonmelyje Vilis nukovė vieną iš Tenisono pasamdytų žudikų genoviečių, bet dar du liko gyvi. Ar nepaprastas Vilio ir Holto taiklumas šaudant iš lanko padės jiems dvikovoje su žmogžudžiais?
O gal Vilio mokytojas stojo į paskutinį savo mūšį?


assassins creedIr paskutinioji naujiena, kuria norėčiau pasidalinti, yra gerai žinomo žaidimo perpasakojimas knygoje. Galbūt ji ne visai paišosi į knygų paaugliams sąrašus, tačiau sudomins visus fantastikos ir kompiuterinių žaidimų mylėtojus, juolab, kad neilgai trukus pasirodys ir filmas, iš kurio paimtas paveikslas knygos viršeliui. Taip taip, kalbu apie “Assassin’s Creed. Renesansas“.

“Assassin’s Creed. Renesansas“ –  romanas pagal vieną geriausių vaizdo žaidimų, kurio įvairioms platformoms parduota per 80 milijonų kopijų.
Aš atkeršysiu tiems, kurie išdavė mūsų šeimą. Aš esu Ecijus Auditorė da Firenzė. Aš esu asasinas…
Išduotas valdančių Italijos šeimų jaunuolis ryžtasi epiniam keršto žygiui. Jis išmoks asasinų meno, kad atstatytų šeimos garbę ir sunaikintų skriaudėjus. Ecijus susiduria su didžiaisiais žmonijos protais Leonardu da Vinčiu ir Nikolu Makiaveliu nujausdamas, kad jo išlikimas priklauso tik nuo įgytų įgūdžių. Keršytojas pamažu įsitraukia į amžius trunkantį asasinų karą su Tamplierių ordinu dėl relikvijos, leidžiančios valdyti žmonių protus, „Rojaus obuolio“. Sąjungininkams jis taps permainų šaukliu, kovojančiu už laisvę ir teisingumą. Priešams taps grėsme, pasišovusia nuversti Italijos žmones smaugiančius tironus. Taip parsideda epinis pasakojimas apie valdžią, sąmokslus ir kerštą.

Reklama

One thought on “Anonsai ir naujos knygos

  1. Kaip laukiu “Ar sakiau, kad tu man reikalinga?”!!!!! Bet tai trečios knygos reikės laukti net iki 2017 metų, kaip žiaru! Bet vistiek nesusilaikysiu ir prarysiu antrą dalį 🙂

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s