Kas geresnio nutiko: 27 -30 birželio ir 1 – 3 liepos dienomis


Šią savaitę pasirodė paskutinio “Sostų žaidimo“ (angl. Game of Thrones) šeštojo sezono serija. Reikia pripažinti, kad sezonas užsibaigė su didžiu pažadu. Bet čia ne apie pažadą, o apie tolimesnį serialo gyvavimą. David Benioff patvirtino, kad serialas artėja prie pabaigos ir liko du sezonai. David Benioff visad teigė, kad nori sukurti 70-75 valandų trukmės serialą. Šiuo metu jau yra nufilmuota ir žiūrovui pateikta 60 valandų ilgio serialas. Nereikia būti proto bokštu, kad suvoktum, kad liko apie 10-15 valandų. Todėl, nors dar nėra  oficialiai paskelbta, yra manoma, kad serijų skaičius likusiuose sezonuose gali sumažėti. Laikome špygas, kad taip neatsitiktų.


Filmų apie Harį Poterį aktorius Tom Felton prisijungia prie serialo “Flash“ aktorių komandos kaip nuolatinis aktorius. Draką Smirdžių įkūnijęs Tom Felton seriale vaidins Julian Dorn, kuris bus CŽV agentas centrinėje miesto policijos departamente ir įtarinės, jog slypi kažkas daugiau už tos gero piliečio kaukės, kurią dėvi  Barry Allen [aktorius Grant Gustin]. Atrodo, kad šis personažas yra paimtas ne iš komiksų puslapių, o sukurtas serialo kūrybinės grupės. Įdomu, kaip tai pakoreguos serialą ir ar jums tai virs paskata žiūrėti, jeigu dar nežiūrite, “Flash“?


 

Fantastic Beasts and Where to Find them režisierius David Yates keliauja po kino teatrus pristatydamas savo naujausią filmą “Tarzanas“, tačiau jam tenka kalbėti ne tik apie šį naują filmą, tačiau ir apie būsimą darbą, nukelianti visus atgal į burtininkų pasaulį. Režisierius pasakoja (apačioje), jog J.K. Rowling jau yra parašiusi antro filmo scenarijų ir turi idėjų trečiam. Taip pat režisierius teigia, kad šioji filmų trilogija yra nuo pat pirmos iki paskutinės minutės sudiriguota pačios autorės, kol tuo tarpu ekranizuojant Hario Poterio knygas nemažai kas turėjo būti išmesta iš siužeto, kadangi tai netiko filmui.

We’ve done the first [Fantastic Beasts movie], [J.K. Rowling]’s written the second one, she’s got ideas for the third one. No one has ownership of it quite yet, of having a relationship with the material, other than the relationship they’ll have with the movie when it comes out.

When we adapted the [Harry Potter] books, you always had to leave out things you hated to leave out because they didn’t quite work within the structure of the storytelling of the movie, or the movie would just be far too long.

With this, it’s just pure Jo, from the first page to the last page.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s