Anonsai ir naujos knygos


Liepa jau nebe už kalnų, o čia pat, už kampo, ir kartu ji atsineša nemažą krūvą naujienų, kurias tiesiog privalote perskaityti šią vasarą!


frančeska“Nieko rimto“ leidykla oficialiai pristato pirmąją knygą paaugliams – “Fračeska“. Jos išankstinės kopijos apžvalgą rasite čia.

Trylikametės Frančeskos gyvenimas – saulėtas ir gražus. Tačiau vieną dieną viskas apvirsta aukštyn kojomis ir Frančeskai vienai tenka dorotis su užgriuvusiomis problemomis. Kone didžiausia jų – nežinia iš kur atsiradusi „bobšė“, nepažįstama pretenzinga moteris, vadinanti save močiute. Frančeskai su ja dar ir gyventi teks! Negana to, savyje mergina pajunta bundant keistą, iki šiol nepažintą troškimą… rašyti! Bet argi gali moteris tapti poete? Juk Fiona sakė, kad poeziją rašo tik vyrai! Norėdama tai išsiaiškinti, Frančeska leidžiasi į kelionę po nepažintą poezijos pasaulį, kuris mergaitės sieloje padeda skleistis ne tik kūrybos džiaugsmui, bet ir tikrai draugystei bei pirmiesiems jausmams.


lenktynėsKita šios leidyklos naujiena pradeda naują knygų seriją “Kartografo kronikos“, o pirmoji dalis “Lenktynės iki pasaulio krašto“ yra puikiai įvertinta viso pasaulio skaitytojų, gal ji sudomins ir jus?

Pasaulio žemėlapis? O kam karaliui toks reikalingas? Be to, visi gi žino – jei žengsi per toli į vieną ar kitą pusę, nusirisi nuo žemės krašto.
Verdanijoje bus sudarytas pirmasis pasaulio žemėlapis. Karalius Orelas paliepė surasti dešimt perspektyviausių berniukų visoje karalystėje ir išmokyti juos kartografijos meno.
Kvinas Frymanas – jauniausias iš šešių brolių. Vienintelis, kurį mama išmokė skaityti.
Netikėtai namuose apsilankę svečiai praneša: Kvinas atrinktas į ypatingą kartografų mokyklą. Bet ūkininkų sūnūs nelanko mokyklos. Mokykla skirta kilmingiesiems. Sunkia širdimi Kvinas palieka gimtuosius namus ir išvyksta į tris mėnesius truksiančius mokymus. Po jų tris geriausius berniukus pasirinks į Didžiąsias lenktynes. Laivo kapitonas, parvežęs karaliui tiksliausią pasaulio žemėlapį, laimės tai, ko labiausiai trokšta. Tai lenktynės, kurios pakeis pasaulio suvokimą.


ps vis dar tave myliu“Alma littera“ leidykla nudžiugino savo romantikos ir humoro knygų mylėtojas pranešusi, kad pagaliau pasirodys “Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau“ knygos tęsinys “P.S. vis dar tave myliu“ (anotacijos vertimas eglioshos).

Lara Džein nesitikėjo iš tikrųjų įsimylėti Piterį. Ji ir Piteris tiesiog apsimetinėjo. Tik staiga tai tapo tiesa. Dabar Lara Džein pasimetusi labiau nei bet kada.
Kai į jos gyvenimą grįžta kitas vaikinas iš praeities, Laros Džein jausmai jam taip pat grįžta. Ar gali mergina vienu metu mylėti du vaikinus?


sielų bibliotekaKita knyga ko gero taip pat laukiama, nes tai finalinė “Ypatingų vaikų namų“ dalis – “Sielų biblioteka“. Jei kas dar neskaitė šios serijos, ko gero puls ieškoti knygų, nes netrukus pasirodysiantis filmas, pastatytas pagal šią istoriją, žada būti įspūdingu! Pažvelkite į treilerius! (Anotacijos vertimas eglioshos).

Džeikobas atrado naują galingą sugebėjimą ir gelbsti savo ypatingus kompanionus iš ypač saugomos tvirtovės. Jo kelionėje jam padeda Ema Blūm, mergaitė su ugnimi pirštų galiukuose, ir Edison MakHenri, šuo, ieškantis dingusių vaikų.


žemjūrėIr kol kas paskutinė (šiai akimirkai) liepos mėnesio naujiena, kurios viršelis buvo paskelbtas vos prieš valandą – naujos Fantastikos klasikos serijos pirmoji knygų serijos “Žemjūrė“ knyga “Žemjūrės burtininkas“. Tai trečią kartą perleidžiama serija fantastikos gerbėjams. Vienoje Alfa.lt apžvalgoje radau štai kokį pasakymą: “Žemjūrės burtininkas“aukšto lygio “Harris Poteris“ suaugusiems. Galbūt galiausiai susidomėsite šia knyga ir jūs? (Aprašymas seno leidimo).

Šiandien Gedas, pramintas Paukštvanagiu, tapo drakonų valdovu ir Archimagu. Bet kitados jis buvo tik pradedantis burtininkas, savo kelyje privalėjęs nugalėti daugiagalvius slibinus, susikaut su galingiausiais raganiais, įveikti Senąją Žemės magiją…

Reklama

2 thoughts on “Anonsai ir naujos knygos

 1. Vakar kažkur rusų puslapiuose buvau užmačius, kad Jenny Han nusprendė padaryti trilogiją iš “Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau”. Nežinau kiek tame tiesos, bet gal visai neblogai būtų, nes antra knyga truputi silpnesnė nei pirma 🙂

  Patinka

  1. Žinok teisybė! goodreads papildyta jau, kad trečia knyga vadinsis “Always and Forever, Lara Jean“, lietuviškai manau būtų “Amžinai tavo, Lara Džein“, ketinama išleisti 2017 metų balandį.
   Radau netgi interviu su autore, kur ji kalba apie trečią knygą. Apšalau, jei atvirai.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s