Medžiotojas ir Ledo karalienė (filmas)


Šiuo metu yra tikras komiksų ir pasakų aukso amžius! Jie perpasakojami naujai, sukami vis nauji filmai ir kuriamos naujos istorijos apie jau labai gerai pažįstamus veikėjus, priskiriant jiems naujus vaidmenis ir motyvacijas. Prieš dvejus metus pasirodžiusį Snow White and the Huntsman (“Snieguolė ir medžiotojas“) nusprendžiau žiūrėti vien dėl Kristen Stewart (buvau didelė Twilight fanė) ir, jei atvirai, tas filmas man nelabai patiko… Per daug tamsus, per daug žiaurus ir plius Snieguolės perukas buvo baisiau už baisų. Tačiau išvydusi šio filmo treilerį pasakiau – oho, būtinai turiu pamatyti The Huntsman: Winter’s War filmą. Ir buvau gerokai apžavėta, nes jis pateisino visus lūkesčius ir labai gerai susižiūrėjo.
viršelisVienintelis man užkliuvęs dalykas buvo išspoilinta viena filmo detalė – ji paminima ir treileryje, ir aprašyme. Tai tikrai svarbi dalis, kurios būčiau norėjusi nežinoti, nes tai suteiktų didesnį efektą kulminacinėje dalyje.

Kalba: lietuvių
Originalus pavadinimas: Batman v Superman: Dawn of Justice
Metai: 2016
Režisierius: Cedric Nicolas-Troyan
Trukmė: 1 val. 53 min.
Žanras: veiksmo, drama, nuotykių, fantastinis
Šalis: JAV

Kaip jau supratote, tai yra pasakos, o tiksliau dvejų pasakų perpasakojimas, kur susitinka “Ledo karalienė“ ir “Snieguolė ir septyni nykštukai“ pasakos. Snieguolės patariu nesitikėti sutikti, nes, kaip jau pasako pats pavadinimas, jos istorijos dalį perima Medžiotojas. Mane tikrai žavi tai, kad filmų kūrėjai atsisuka į kitus, ne pagrindinius pasakų veikėjus arba piktadarius. Čia rasite naują teoriją apie Ledo karalienę, ir iš kur atsirado Snieguolei pagelbėjęs Medžiotojas.
medžiotojas ir ledo karalienėAktorių parinkimas manyčiau tiesiog tobulas – nuostabusis Chris Hemsworth, pažįstamas iš tokių filmų kaip “Toras“ ir “Jūros širdis“, Jessica Chastain (man siaubingai primenanti elfę iš “Žiedų valdovo“), Emily Blunt ir žinoma gražioji Charlize Theron.
Šį filmą derėtų žiūrėti prieš tai peržiūrėjus pirmąją dalį “Snieguolė ir medžiotojas“, nes “Medžiotojas ir Ledo karalienė“ yra tuo pačiu ir ano filmo priešistorė, ir tęsinys. Nemačiusieji gali šiek tiek pasimesti, nes bus užsimenama apie Snieguolę, veidrodį, Raveną, o jei nematėt, kas vyko anksčiau galima truputį pasimesti.
medžiotojas ir ledo karalienėFilmas prasideda priešistore, kai Snieguolė dar nebuvo gimusi, o Ravena su Frėja gyveno kartu. Frėjai dar nebuvo pasireiškusios jos galios, ir ji netikėjo, kad jos pasireikš. Ji pamilo vaikiną ir susilaukė kūdikio, kurį sudegino buvęs mylimasis. Štai taip ir atsirado Ledo karalienė – Frėjos širdis iš skausmo ir širdgėlos praradus vaikelį suledėjo ir ji išvyko kurti savo karalystės, auginti savo medžiotojų armijos. Jos valdose viešpatavo geležinis įstatymas – nieko negalima mylėti.
Man Frėjos buvo labai gaila, nes net uždraudusi sau ir kitiems mylėti, ji vis tiek jautė šį jausmą. Tik to nepripažino.
Tai tikrai įdomi mintis, kadangi kas uždrausta yra dar labiau geidžiama, ir taip du medžiotojai – Sara ir Erikas pamilsta vienas kitą. Bet, žinoma, karalienė Frėja negali neįsikišti, nes jos pavaldiniai, užauginti ir apmokyti kautis, pažeidė patį svarbiausią įstatymą.
Istoriją manyčiau galima suskirstyti į keletą dalių, kaip, pavyzdžiui, Frėjos galių pabudimas, kariuomenės būrimas ir užkariavimai, Medžiotojo nuotykiai Snieguolės karalystėje ir galiausiai kova dėl meilės, efektingos kovos scenos bei specialieji efektai pabaigoje.
medžiotojas ir ledo karalienėApskritai, visas filmas traukia akį savo vaizdais, kostiumais, pasakojimas vietomis nustebina ir nejučia pagalvoji, o kodėl apie tai nepagalvojau anksčiau, bet štai tas nustebimas ir yra viso filmo cinkelis.
Lyginant su pirma dalimi, šis filmas buvo netikėtas. Žiūrovui buvo suteikta teisė pažvelgti, kaip pasakos persipina tarpusavyje, kaip viskas atrodo iš kitos pusės, nes tas pats blogietis gal yra geras, arba paaiškinama, kodėl jis apskritai yra blogietis. Tokie filmai, kaip šis ar, pavyzdžiui “Maleficientė“, sukuria naują pasakų nišą tiems, kurie nori neįprasto, naujo ir visiškai kitokio požiūrio į tai, ką mes labai gerai žinome iš Disnėjaus filmukų. Apibendrinant galiu teigti, kad man šitas filmas tikrai patiko, nors gal ir nebuvo labai jau išskirtinis, tačiau tai puikus savo žanro pavyzdys, kurį kino teatre žiūrėti vienas malonumas.

Atsiliepimai

P.s. Imti iš torrent.ai, kalba netaisyta

medžiotojas ir ledo karalienėNors neau didelis pasaku gerbejas,bet si pasaka tikrai graziai pastatyta,grazus vaizdai,geri efektai,ir geras vertimas ko daugiau reikia ramiam sekmadieniui
Gana įdomi pasaka suaugusiems, įspūdingi vaizdai
Puikiai tinka, kai nori kažko naujo ir nusibodę eiliniai filmai su šaudymais, gaudymais ir banaliais amerikiečių juokeliais. Gražus filmas
Grazi pasaka man labai gerai susiziurejo.
Kam patinka tokios pasakeles galit net neabejoti kad patiks

egliosha logo

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s