Kas geresnio nutiko: 19 – 26 birželio dienomis


Šioji savaitė prasidėjo galingai. Buvo paskelbtas antrasis “Ypatingų vaikų namų“ filmo anonsas. Jame išvysite daugiau naujų scenų iš būsimo filmo, o anonso pabaiga net užgniaužia kvapą ir verčia trokšti, kad greičiau jau ateitų ta rugsėjo pabaiga, kadangi tada įvyks šio filmo premjera.

 


Tačiau rudens laukti verta ne tik dėl “Ypatingų vaikų namų“, bet ir dėl naujo J.K. Rowling kūrinio – “Fantastic Beasts and Where to Find Them“. Pasirodė filmukas, kuriame pati rašytoja detaliau pristato, apie ką gi bus naujasis filmas iš burtininkų pasaulio. Taipogi į internetą buvo paleistas ir filmo plakatas, kurį galite išvysti viršuje.


Tačiau tai nėra vienintelis naujo būsimo filmo plakatas, kuris pasirodė šią savaitę. Antrasis priklauso “Power Rangers“.  Pasigrožėkite juo 🙂


gilmoro

“Gilmoro merginų“ naujausio sezono reklama tęsiasi su didžiuliu trenksmu! Savaitgalį Twitter’yje pasirodė filmukas, kuriame nusifilmavo pati Mišelė Obama!
Kol kas nežinoma, kada per Netflix bus rodomos naujausios serijos, tačiau spėjama, kad kažkada šių metų rudenį arba žiemą.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s