Velykų kiaušiniai filmuose – Bado žaidynės :D (I)


“Bado žaidynės“ jau pasibaigė, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėme pamiršti šią nepaprastai įdomią istoriją, o ypatingai filmus, kuriuose, kaip pasirodo, glūdi nemažai įdomių paslapčių ir Easter eggs – užslėptų dalykų. Pabūkime neapsakomai įkyrūs ir kritiški. Patyrinėkime filmus ir pasižiūrėkime, ką gi filmo kūrėjai nusprendė nuo mūsų paslėpti ir kaip vyko filmavimo darbai.

Pirmasis dalykas yra susijęs su Ketnės tamsiais plaukais. Jennifer Lawrence yra ne kartą pasakiusi, kad natūrali jos plaukų spalva yra šviesi. Per savo karjerą jai teko ne kartą keisti plaukų spalvą, todėl dabar šie yra nemenkai pažeisti. Ji griežtai atsisakė paskutiniuose filmuose vėl dažytis plaukus, todėl ji dėvėjo peruką.

Kitas įdomus dalykas yra susijęs su Julianne Moore, kuri įkūnija prezidentę. Tam, kad būtų sukurtas tas tolimas, apatiškas žvilgsnis, aktorė dėvėjo akių lęšius.

Ar pastebėjote tas raides ir skaičius parašytus ten, viršuje? O ar susimąstėte, ką jie galėtų reikšti antroje dalyje, “Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“? PDL-736 yra ne šiaip ten užrašyti. Pasirodo, kad tai buvo vienas iš mėgstamiausių hip hop klubų, į kurį ėjo filmavimo grupė.

Sam Claflin tikrai neblogas saldus kąsnelis ne tik akims, tačiau… na… Toje scenoje, kai buvo filmuoja, kaip Finikas prisistato mums visiems, aktorius suvalgydavo po 2 ar 3 cukraus kubelius. Kai pagaliau šioji scena buvo nufilmuota, aktorius jau buvo suvalgęs visą dėžutę cukraus kubelių.

Tikriausiai pastebėjote statulą filme, bet manau, jog nekreipėt į ją didelio dėmesio. O kodėl turėtumėt. Juk tai tik nereikšminga fono detalė. Bet ar tikrai? Pasirodo, filmavimo grupei taip patinka New York miestas, kad jie nusprendė pasinaudoti Bethesda fontano statulą ir šią įdėti į antrą “Bado žaidynių“ filmą.

Jeigu jums patinka animaciniai PIXAR filmai, tai tikriausiai žinote, ką reiškia A113, kadangi būtent šį slaptą kodą galite pamatyti, jeigu esate pastabūs, filme. Tai yra vienas iš juokelių, kurį galima pamatyti tikrai ne kartą. A113 yra velykinis kiaušinis filmuose, sukurtas Kalifornijos menų instituto absolventų. Šis kodas yra  auditorijos, kuris buvo naudojamas grafikos dizaino ir veikėjų animacijos studentų, numeris.

Prisimenate sceną, kurioje viena iš veikėjų nusimeta drabužius antrame “Bado žaidynės“ filme? Na, aktorė Jena Malone teigia, kad jie šią sceną filmavo tikrame viešbutyje ir šis nebuvo uždarytas filmavimo darbams. Taigi, filmuojant šią sceną kartais lifto durys atsiverdavo ir viešbučio svečiams.

Woody Harrelson realiame gyvenime yra vegetaras. Taigi, jo filmuose neišvysime valgant jokio mėsos. Dažniausiai aktorius valgys pyragėlius, daržoves arba gers alkoholį 😀

Kalbama, jog pirmo filmo filmavimo aikštelėje buvo keiksmažodžių stiklainis. Gary Ross teigia, jog pusę jo buvo pripildyta Jennifer Lawrence.

Šiam kartui bus tiek. Gal žinote kokių nors įdomių faktų apie filmus, kuriais norėtumėte pasidalinti? Rašykite komentarus 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s