Kas geresnio nutiko: 6 – 12 birželio dienomis


Šią savaitę džiaugsmingai užbaigti pagal  komiksą statomo kino filmo Valerian and the City of a Thousand Planets filmavimo darbai. Fantastinė istorija apie keliones laiku, kurioje vaidina Cara Delavingne, jau pažįstama iš “Popierinių miestų“, ir Dane DeHaan, pasirodys 2017 metų liepą, tad kūrėjų dar laukia ilgas darbas montuojant ir kuriant specialiuosius efektus. Laukiate šio filmo?

P.S. Jeigu smalsaujate dirstelėti į filmavimo aikštelę, tai galite padaryti paspaudę čia

valerian

 


Jau kuris laikas interneto platybėse plaukioja filmo “Nerve“ anonsas. Nežinom, kaip jis prasprūdo pro mūsų akis. Na, bet geriau vėliau nei niekada. Filmas yra sukurtas pagal to paties pavadinimo knygą. Jame išvysime du garsius aktorius – Emma Roberts ir Dave Franco. Filmas tikrai turėtų patraukti dėmesį tų, kuriems patiko Lauren Oliver “Panika“.


Pasirodė naujas filmo “The Legend of Tarzan“ anonsas. Tai jau trečias esantis anonsas. Smagaus žiūrėjimo.


Prisimenate Disney filmą “Descendants“? Na, dabar pranešama, kad sulauksime ir antros dalies. Disney kompanija uždegė projektui žalią šviesą, ir šią vasarą jau prasidės filmavimo darbai, kad kitais metais (2017) mes galėtume išvysti filmą. Pranešama, kad pagrindiniai aktoriais sugrįš į filmavimo aikštelę,  o prie jų prisidės ir nauji. Pavyzdžiui, Gastono ir Kapitono Kablio vaikai, kurių atrankos turėtų greitai prasidėti.

Truputį primename apie pirmą dalį. Ji yra sukurta pagal Melissa de la Cruz. Filmas pasirodė praeitų metų vasarą ir visi iki filmo pasirodymo paleisti į interneto erdvę anonsai ir nuotraukos liūdino filmo laukiančius asmenis. Kitaip tariant, būsimas filmas atrodė kai šūdų krūva, tačiau po filmo pasirodymo nuomonės drastiškai pasikeitė ir buvo pradėta kalbėti, kad būtų šaunu sulaukti tęsinio. Ir mes jo sulauksime.


Pasklido žinia, kad Netflix filmuos serialą pagal Jay Asher knygą “13 priežasčių kodėl“, kurį sudarys iš viso 13 serijų (matot ryšį su pavadinimu?), ir jame vaidins Dylan Minnette ir Katherine Langford. Fanai šiek tiek suglumo, nes tikėjosi, kad pagrindiniame vaidmenyje pasirodys Selena Gomez, tačiau, pasirodo, ji prodiusuos serialą.
13 priežasčių

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s