Atspėk knygą pagal… užuominas


Sveiki visi!

Tie ketvirtadieniai labai greitai ateina. Ar čia tik man taip? Ilgai galvojau, kokią knygą šiandien traukti paspėliojimui, ir visiškai netyčia užtikau jau senokai skaitytą, bet vieną mėgstamiausių mano knygų, kurią tikrai rekomenduoju perskaityti šią vasarą.

Pačioje apačioje rasite atsakymą. Komentaruose lauksiu jūsų įspūdžių ir šio žaidimo komentarų 😉 Ar Jums patiko ši knyga?


UŽUOMINOS

Pirma užuomina:

Tai realistinė knyga, pasakojanti apie negalią ir kaip ji įtakoja aplinkinių požiūrį į neįgalųjį.

Antra užuomina:
Vienas iš angliškų šios knygos viršelių atrodo taip:

stebuklas

Trečia užuomina: 

Knygos pradžia atrodo štai taip:

Žinau, kad nesu paprastas dešimtmetis vaikas. Aš, aišku, užsiimu paprastais dalykais. Valgau ledus. Važinėjuosi dviračiu. Žaidžiu sviediniu. Turiu kompiuterinių žaidimų įrangą „XBox“. Dėl viso to esu paprastas. Turbūt. Be to, ir jaučiuosi paprastas. Širdyje. Bet aš žinau, kad žaidimų aikštelėse nuo paprastų vaikų kiti paprasti vaikai spiegdami nebėga į šalis. Žinau, kad į paprastus vaikus niekas nespokso kiekviename žingsnyje.
Jei kur rasčiau stebuklingą lempą ir galėčiau jai pasakyti vienui vieną norą, paprašyčiau normalaus veido, kuris būtų visiškai nepastebimas. Paprašyčiau, kad einant gatve mane pamatę žmonės nenusuktų akių. Štai ką aš manau: vienintelė priežastis, dėl kurios nesu normalus, yra tai, kad niekas manęs nelaiko normaliu.


ATSAKYMAS

stebuklas

egliosha logo

Reklama

3 thoughts on “Atspėk knygą pagal… užuominas

 1. Užrašas ant raudonojo viršelio “Never judge a book by it’s cover“ padėjo prisiminti tinkamą variantą. Nors knygos ir neskaičiau, jau galiu spėti, kad tai liūdnoka istorija…

  Patinka

  1. Žinok nėra ji labai jau liūdna. Žinoma, kažkiek liūdna, bet ir optimistiška, man labai patiko. Privertė susimastyti apie nemažai dalykų.

   Patinka

 2. Uzteko salma pamatyti ir viskas aisku. Zinoma, istorijoje yra ir juokingu situaciju, bet ketvirtadali knygos skaitydama verkiau kaip mazas vaikas. Labai jau itagi, taip isijauciau, kad baigusi skaityti dar kelias savaites apie ja galvojau.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s