Kas geresnio nutiko gegužės 23-29 dienomis


Šį pirmadienį pasirodė visų labai lauktas naujausio filmo “Gražuolė ir Pabaisa“, kuriame vaidina Emma Watson ir Dan Stevens, treileris. 90 sekundžių trukmės filmukas jau per pirmą parą buvo peržiūrėtas 91,8 milijonus kartų (vien aš bent triskart jį peržvelgiau 😀 ) ir sumušė prieš tai buvusį rekordą, kuris priklausė Star Wars: The Force Awakens su 88 milijonais peržiūrų. Dar nematėte? Būtinai užmeskite akį! Filmo premjera – 2017 metų kovą.


Antradienį pasirodė dar vieno filmo treileris, kuris pasakoja apie misiją į Marsą ir ten gimusį berniuką. Tai “The Space Between Us“ (liet. “Kosmosas tarp mūsų“). Filmo premjera jau šių metų rugpjūtį, ir tai ko gero mano pats laukiamiausias šių metų filmas, nes… peržiūrėkite treilerį ir suprasite. (Egliosha)


“Džiunglų knyga“ buvo toks sėkmingas filmas, kad įtikino “Disney“ studiją pagalvoti, kad gal reikėtų sukurti daugiau live-action filmų. Pradeda sklisti gandai, kad kino kompanija gali pradėti kurti ir “Undinėlės“ (angl. “The little mermaid“) filmą. Juk “Gražuolė ir pabaisa“ bei “Undinėlė“ yra du labiausiai mėgstamiausi “Disney“ sukurti animaciniai filmai, o, kaip spėjote perskaityti viršuje, “Gražuolės ir Pabaisos“ anonsas netgi sumušė peržiūros rekordą. Tai nemažai ką pasako.


Pasirodė trumpas video klipas iš būsimo trečiojo ir paskutinio filmo iš “Meilė keliauja laiku“ serijos. Jeigu mokate vokiečių kalbą, neturėtų būti sunku suvokti, kas čia vyksta ir gauti žvilgsnį į būsimą filmą 😉


Trečiasis filmas “The Death Cure“ filmavimo darbai buvo sustabdyti dėl Dylan O’Brien patirtų traumų. Kadangi gydymas truko ilgiau, nei buvo tikėtasi, FOX studijai teko pakoreguoti filmo pasirodymo datą. Šią savaitę buvo paskelbta, kad trečiasis filmas turėtų pasirodyti 2018 metų sausio 12 dieną. Taigi, dar negreitai išvysime šį filmą.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s