Kas geresnio nutiko gegužės 9-15 dienomis


Jau birželio 3 dieną sulauksime filmo “Aš prieš tave“, pastatyto pagal to paties pavadinimo Jojo Moyes knygą, kurią perskaičiusi aš tiesiog įsimylėjau! Ta proga leidykla “Jotema“ ruošia dovaną šios istorijos mylėtojams ir žada išleisti specialų knygos leidimą su filmo herojų nuotrauka ant viršelio. Aš jau purtau taupyklę!
aš prieš tave


Vos praėjusią savaitę pasirodė “Inferno“ knygos ekranizacijos pirmasis plakatas, o šią savaitę jau turime ir pirmąjį treilerį/erziklį:


Vos prieš porą savaičių buvo paskelbta, kad “Bėgančio labirintu“ paskutinio filmo The Death Cure filmavimo darbai yra nukeliami, o visa filmavimo komanda paleidžiama dėl pagrindinio aktoriaus Dynal O’Brien sužalojimų ir užtrukusio gydymo, tačiau atrodo, kad jaunasis aktorius vis dėlto ketina pasveikti per kelis mėnesius, nes jau ruošiasi kitos knygos ekranizacijos filmavimams – dar šią vasarą prasideda American Assassin filmo kūrimas, kuriame Dylan’as gavo pagrindinį vaidmenį ir įkūnys Mitch Rapp. Tikimasi, kad tai bus ne vienas filmas, nes knygų seriją sudaro net 12 knygų.
dylan


Ar yra dar negirdėjusių Assassin’s Creed pavadinimo? Tai kompiuterinis žaidimas, kuris paremtas tikrais pasaulyje nutikusiais įvykiais apie Žmogžudžius, kurie kaunasi už laisvę su Tamplieriais. Jis sulaukė tokio pasisekimo, kad buvo sukurti komiksai, išleista ištisa knygų serija (kuri kiek pamenu turėjo būti leidžiama Obuolio leidyklos), o dabar pasirodys ir filmas! Pažvelkite į treilerį, kurio pasaulinė premjera buvo trečiadienį, man jis labai patiko! Filmo premjera – gruodžio 21 dieną.

Taip pat su treileriu buvo paleistas ir plakatas (kurį matote viršuje). Taipogi, anksčiau internete buvo paskelbtos kelios nuotraukos. Pasigrožėkite jomis 🙂


Gal esate serialo “Pretty Little Liars“ (liet. Mielos mažos melagės) gerbėjai? Pasirodė septinto sezono promo. Pats serialas, kaip matote nuotraukoje, sugrįžta su naujomis serijomis birželio pabaigoje.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s