I heart Vampires – internetinis serialas apie vampyrus ir knygų žiurkytes


Ar dar prisimenate laikus, kai jaunimo literatūroje viešpatavo… vampyrai? Kai Stephanie Meyer sudrebino jaunimo literatūros pasaulį savo “Saulėlydžio“ saga, patys įvairiausi projektai, susiję su vampyrais, buvo pradėti kurti tam, kad būtų patenkintas staiga išaugęs “kraujo troškimas“. Vienas iš įdomių internetinių projektų buvo “I heart Vampires“. Dabar pastebėjau, kad šis serialas su visomis kelių sezonų serijomis yra įdėtas į YouTube ir noriu jums jį parekomenduoti, jeigu neturite ką veikti ir jums patinka ne tik knygos, bet ir vampyrai.

Taigi, truputis oficialios informacijos.

Serialas buvo pradėtas kurti 2010 metais, ir jis į save “įsiurbė“ vampyrus, knygų gerbėjus ir išgalvotą knygų seriją. Būtent todėl nusprendžiau apie šį serialą  ir pakalbėti, nes jis pasakoja apie mus, knygų žiurkytes, ir kas atsitinka, kai mūsų mylima knygų serija pasakoja ne apie išgalvotus dalykus.

Taip, serialas yra fantastinis.

Taigi, “I heart Vampires“ pasakoja apie dvi merginas, kurios yra didelės vienos knygų serijos apie vampyrus gerbėjos, ir jos gauna paskutinės knygos rankraštį iš paslaptingo jų blogo sekėjo. Viena iš merginų, norėdama tapti dar populiaresnė tarp šios knygų serijos fanų, ima publikuoti rankraštį. Deja, ji net nenutuokė, kokią košę ji užvirst tai padarius. Čia prasideda visa sumaištis, kuri atskleidžia, kad gal tos knygos aprašo ne neišgalvoto, o tikro vampyro gyvenimą.

Sudominau?

Šio serialo kūrėjai savo metu tikrai stengėsi sukurti įdomų pasaulį ir dėjo visas pastangas padaryti šį projektą tikrai išskirtiniu ir patraukliu. Pavyzdžiui, buvo sukurtas specialus puslapis, kuriame buvo skelbiamos naujienos, susijusios su neegzistuojančia saga, kuri, beje vadinasi “A Confessions of a High School Vampire“ (liet. “Vidurinės mokyklos vampyro išpažintis“). Taip pat šiai knygų serijai buvo sukurti įdomūs viršeliai. Gaila, kad laikas truputį šiuos viršelius ištrynė iš interneto platybių, palikdamas tik pirmos iš penkių knygų “drabužėlius“. Priežastis, kodėl išliko pirmasis viršelis, yra ta, jog buvo sukurti ir paskelbti keli šios neegzistuojančios knygos skyriai patenkinti serialo gerbėjų smalsumą. Tačiau galiu pasakyti, kad visi penki viršeliai yra tokie pat, išskyrus tai, jo augalas auga vazone ir paskutinės dalies viršelyje jo šaknys sutrupina šį molinį vazoną. Ištrauką galite paskaityti čia

Šis serialas netgi yra kažką laimėjęs 😀 Tai būtų 2010 “Online Film & Video Best Use of Interactive Video“, taip pat buvo nominuotas 2010 “Best Interactive Experience in a Web Series“. Nors šis internetinis serialas turėjo gausų būrį gerbėjų, istorija nebuvo pratęsta ir yra tik du sezonai. Gaila.

Kas įdomiausia ir tikriausiai pavertė šį projektą siaubingai išskirtiniu, yra tai, jog šio “I heart Vampires“ gerbėjai galėjo prisidėti prie paties istorijos siužeto kūrimo. Jie galėjo siūlyti, kas turėtų vykti tolesnėse serijose. Todėl nenuostabu, kad pačiame seriale yra daugybė nenuspėjamų vietų, nes prie jos kūrimo juk prisidėjo nemažai asmenų.

Asmeniškai, prisimenu, kaip atradau šį serialą ir su nekantrumu jį žiūrėdavau ir laukdavau naujų serijų. Man patiko visos istorijos idėja, ir kaip tai neblogai buvo pateikiama atsižvelgiant į tai, jog tai yra internetinis serialas. Beje, jame yra neblogų minčių, kurias galima “pasiskolinti“ ir sukurti savo įdomias istorijas 😀  Tikiuosi, kad ir jūs, jeigu jį žiūrėsite, prisirinksite neblogų idėjų.

Taigi, siūlau pasižiūrėti šį serialą. Serijos nėra ilgos (apie 5 min), todėl be jokių problemų tikriausiai jį galite peržvelgti ir per pusdienį ar dieną, priklausomai, kokie esate žiūrovai ir koks yra jūsų dienos užimtumas.

Lauksiu jūsų pastebėjimų ir komentarų apie šį serialą, kai jį pasižiūrėsite. Man tikrai įdomu sužinoti, ar jums patiko serialas ar ne. Taigi, žiūrėkite ir komentuokite bei rekomenduokite kitiems, jeigu jums patiko.

Pirmas sezonas

Antras sezonas

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s