Kas geresnio nutiko balandžio 25-liepos 1 dienomis


Nenumaldomai artėja knygos “Aš prieš tave“ ekranizacija. Pasirodė naujas, antrasis, šio filmo treileris.


Lapkričio 16 dieną pasaulį išvys “Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“! Paskelbta, kad kitą dieną bus galima įsigyti ir šio filmo scenarijų! Knyga jau yra, tai kam to scenarijaus? Na, bus galima apžvelgti visą veiksmą iš kūrėjų perspektyvos.

1


Laukiantiems filmo “The Maze Runner: The Death Cure“ turime blogų žinių. Dėl aktriaus Dylan O’Brien patirtų  sužeidimo filmavimo metu, darbai buvo nutraukti ir turėjo būti atnaujinti gegužę. Tačiau pasirodo, kad aktorius patyrė žymiai rimtesnius sužeidimus, nei buvo manoma ir jam reikia daugiau laiko, kad galėtų atsigauti. Taigi nenuostabu, kad filmo pasirodymas bus pavėlintas ir prie to prisidės ne tik aktoriaus gijimas, bet ir mėginimas surinkti visą filmavimo grupę atgal į aikštelę, nes be abejonės, dauguma jų turi kitų projektų šiais metais.


Ar pasiilgote bebaimės Laros Croft? Štai, Holivudas nori sugrąžinti ją atgal į kino teatrus ir paskelbė, kad jau rado, kas įkūnys šią nuostabią personą, o tai bus Alicia Vikander. Yra skelbiama, kad filmas bus kuriamas pagal 2013 išėjusį žaidimą iš serijos“Tomb Raider“, kuriame, Lara yra pirmą kartą pristatoma kaip archeologijos studentė. Kas nori sužinoti, kaip Lara tapo tuo, kuo tapo?


Kino studija 20th Century Fox į laisvę paleido trumpą ištrauką iš filmo “X-Men: Apocalypse“. Smagaus žiūrėjimo 😉


 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s