Kaip padėti tašką meilės trikampio dilemoje


meilės trikampis iliustracijaViena skaitytoja komentaruose užsiminė, kad jai būtų įdomu sužinoti, kaip galima būtų padėti tašką meilės trikampiuose. Gera tema ir džiugu, kad jūs mums pasiūlote temų, kurios jums yra aktualios. Nepatikėsite, kaip kartais sunku nuspręsti, kokia tema jums gali būti įdomi ir naudinga. Taigi, jeigu kas nors jus domina, būtinai tai paminėkite komentaruose, o Kitty Writer komanda pamėgins padėti jums išspręsti su rašymu kilusias problemas.

Taigi, kalbame apie tai, kaip padėti jums rašant istoriją, kurioje yra meilės trikampis, ir yra pasakojama iš to veikėjo pozicijos, kuris turi pasirinkti vieną asmenį iš dviejų. Nereikia slėpti, tačiau meilės trikampiai dėl dažno jų naudojimo, yra daugumai skaitytojų įgrisę, tačiau jie vis dėlto išlieka vienu populiariausių istorijos siužeto elementu knygoje. Juk meilės trikampiai išprovokuoja daugybę emocijų ir sužadina skaitytojo smalsumą; jam įdomu sužinoti, su kuo veikėja ar veikėjas galiausiai bus kartu. Žinoma, jeigu tik mokate gerai žaisti su meilės trikampiu. Kitu atveju skaitytojo smalsumo nesužadinsite.

Taigi, vienas iš patarimų, tiksliau planų B, jeigu jūsų meilės trikampis neveikia taip, kaip derėtų, tai paversti jį ne pagrindine, o antra siužeto linija. Ką tai reiškia: jūsų istorija turi suktis ne aplink tai, kurį vaikiną mergina pasirinks, tačiau, pavyzdžiui, ar mergina įveiks piktadarį, ar gaus kažkokį daiktą ir kita.

Vienas iš pasiūlymų, kaip pabaigti meilės trikampį, yra nužudyti vieną iš meilės objektų. Patikėkite, šioji praktika tikrai egzistuoja ir tai vienas iš lengviausių būdų padėti tašką meilės istorijoje. Tačiau čia ir slypi daugybė povandeninių srovių, į kurias autorius būtinai turi atkreipti dėmesį. Pirmiausia, turi būti sukuriamas įspūdis, kad pats autorius tiesiog neėmė ir nužudė veikėją todėl, kad norėjo viską pabaigti. Mirtis turi turėti priežastį. Prisiminkite, jau esu minėjusi tai ankstesniuose puslapio įrašuose. Taigi, jeigu imsite ir partrenksite jį automobiliu gatvėje, tai gali ne juokais suerzinti skaitytojus. Kitas svarbus dalykas, abu meilės objektus jūs turite paversti lygiaverčiais, įdomiais ir užmegzti vienodą ryšį tarp jų ir skaitytojų. Reikia, kad skaitytojas būtinai jaustų jam bent jau menką simpatiją. Trečia, ir tai tikriausiai pats sudėtingiausias aspektas iš visų, kadangi daug kas priklauso nuo veikėjų ir istorijos, yra tai, kad po vieno mirties mergina krenta į kito, t.y. likusio meilės objekto rankas.

jaunatisKitas būdas pabaigti meilės trikampį yra vieno iš meilės objektų atsitraukimas. Bet tai, kad šis dalykas suveiktų, jums reikia šį atsitraukėlį sukurti labai dėmesingai, kad vėliau skaitytojas nesijaustų apgautas ir viskas atrodytų natūraliai. Mėginkite sukurti kokias neigiamas savybes, kažką slėpti istorijoje, kas vėliau tikrai leistų sakyti, “jis vis dėlto neturėjo to, ko reikėjo. Pasirodo, kad jis jos nemylėjo taip, kaip manė mylįs“ ir kita.

Vienas iš populiarių būdų mėginti išspręsti trikampį ir šį būdą tikrai jūs žinote, yra pasiųst vieną iš meilės objektų už  septynių jūrų, septynių kalnų ir t.t. Šį dalyką galite rasti “Jaunatyje“. Tai visai neblogas dalykas, bet ir vėl, jeigu tik mokate juo naudotis. Jeigu jūsų istorija sudaryta iš kelių dalių, tai dažniausiai, ką esu pastebėjusi, cdb_Bado-zaidynes_z1autoriai paskiria pirmą dalį vienam, o kitą – kitam meilės objektui tam, kad abu vienaip ar kitaip pavirstų lygiaverčiais priešininkais ir pagrindinei veikėjai būtų sunkiau priimti sprendimą dėl jų. Tačiau kažkodėl galiausiai trikampis baigiasi tuo, kad mergina pasirenka vaikiną, su kuriuo buvo daugiausiai bendrauta pirmoje dalyje.

Taip pat vienas iš gerų pavyzdžių yra “Bado žaidynės“. Kodėl geras pavyzdys sprendžiant meilės trikampį? Na, vienas meilės objektas buvo nustumtas į šalį, o su kitu pagrindinė veikėja patyrė gyvenimą ir asmenybę keičiančius dalykus. Tai labai natūralu, kad atsiranda kitoks ryšys tarp veikėjų. Taigi, jeigu norite natūraliai mėginti išspręsti trikampio dilemą, priverskite du veikėjus kartu patirti siaubingus dalykus.

Žinoma, gali būti ir toks variantas, kai veikėja nepasirenka nei vieno iš vaikinų. Tai ganėtinai retas, tačiau vis dėlto egzistuojantis dalykas. Dažniausiai mergina pabūna su kiekvienu vaikinu atskirai, o pabaigoje juos abu palieka. Tačiau čia slypi labai pavojinga povandeninė srovė – skaitytojai gali būti labai nuvilti. Jie nori, kad mergina pasiliktų su kažkuriuo iš vaikinų po viso to, ką jie kartu patyrė. Todėl pasirinkti šį “abiejų vaikinų palikimą“ variantą reikėtų atsargiai ir žiūrėti, ar tai natūraliai atsiranda jūsų istorijoje.

Kitas variantas yra kai atskleidžiamos veikėjų neigiamos savybės ir įvairūs įvykiai “augina“ bei keičia personažą. Veikėja tada viską regi kitaip, ir tai, ką ji galėjo palaikyti meile, pasirodyti tik kaip kažkokia svajonė, į kurią buvo taip įsikibusi, kad apgavo save. Tada meilės trikampis pats savaime pradeda dužti ir trečias asmuo dingsta. Žinoma, šio trikampio atveju yra būtina pabrėžti dviejų veikėjų pasikeitimą – nereikalingo vaikino ir pačios merginos – kad mergina būtų su reikiamu.

Taip pat galite pasinaudoti atminties praradimu. Tai irgi neblogai padeda po truputį išmesti iš žaidimo veikėją arba atvirkščiai, suprasti veikėjai, kad su tuo personažu jai yra lemta būti, kadangi kritinėse situacijoje (dažniausiai gyvybės ir mirties) veikėjai suvokia, ko jie nori ir ko ne.

Priklausomai nuo jūsų istorijos, tas meilės trikampis gali būti, bet jis yra padirbtas. Ką turiu omenyje sakydama “padirbtas“? Pavyzdžiui, vienas iš vaikinų trikampyje gal nemyli merginos, tačiau dėl savo siekiamų tikslų ar darbo turi pasimesti įsimylėjusį ir priversti merginą jį mylėti. Tai visai neblogas žaidimas, kuris įneš konflikto ir įtampos.

Nereikia taip pat slėpti, kad kartais yra sukuriamas dirbtinis meilės trikampis. Veikėja yra įsimylėjusi vieną asmenį, tačiau šis nekreipia į ją jokio dėmesio. Taigi, ji nusprendžia susirasti vaikiną, kuris padės jai atkreipti trokštamo asmens dėmesį. Dažniausiai šiose istorijose veikėja suvokia, kad to trokštamo meilės objekto ji iš tikrųjų nenori, o asmuo, kuriuo naudojasi, pavirsta TUO.

Žinoma, geriausias būdas padėti tašką trikampyje, tai jo nekurti 😀

Gal turite savo pastebėjimų, kaip užbaigti meilės trikampį, o gal  žinote scenarijų, kurio nepaminėjau? Laukiu komentarų 🙂

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s