Kas geresnio nutiko balandžio 18-24 dienomis


Džiugios naujienos “The Shannara Chronicles“ serialo ir knygų gerbėjams. MTV patvirtino, kad bus kuriamas ir antras sezonas, kuris nukelia žiūrovus į magišką ir pavojų kupiną pasaulį. O apie pirmo kelias serijas ir aktorius galite paskaityti: spausti čia


Ar jums yra įdomu, kaip gi kuriamas “Harry Potter and the Cursed Child“? Šią savaitę buvo paskelbtas trumpas filmukas, kuriame pati autorė aprodo užkulisius.


Ar prisimenate filmą “Džiumandži“? Šį 90-ųjų filmą ketinama perkurti, ir yra paskelbta, kad Dwayne  Johnson, dar žinomas pravarde “Uola“, ketina ne tik prisidėti prie filmo kūrimo, tačiau jame ir vaidins. Šia džiugia naujiena jis pasidalino su savo gerbėjais Instagram paskyroje: spausti čia


mergina traukiny

Dabar truputį žinių suteiksiu vyresniems puslapio skaitytojams. Pasirodė filmo “Mergina traukiny“ anonsas. Filmas yra kuriamas pagal to paties pavadinimo knygą, kurią mes turime ir Lietuvoje. Pati knyga yra pristatomas kaip trileris, kuris pakeis jūsų gyvenimą. Na, įdomu, kaip tai atsispindės pačiame filme.


Visiems “Delirium“ serijos fanams siūlomas filmas su Kristen Stewart (“Saulėlydis“, “Snieguolė ir medžiotojas“ ir kt.) ir Nicholas Hoult (“X menai“, “Warm bodies“ ir kt.) – “Equals“ (pasaulinė premjera – 2016 gegužės 26). Istorija nukels žiūrovą į ateitį, kur meilė buvo išnaikinta, bet kai tarp žmonių įsižiebia emocijos, jie priversti priimti sprendimus, kurie nulems jų gyvenimus ir viską, ką lig šiol žinojo. Susidomėjote? Žiūrėkit treilerį:

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s