Kas geresnio nutiko: balandžio 11 – 17 dienomis


vamp
Liūdna naujiena visiems “Vampyro dienoraščių“ gerbėjams – aštuntasis sezonas bus paskutinis. Praėjusią savaitę paliekanti serialą paskelbė Kat Graham (Bonė), o  vienas pagrindinių aktorių Ian Somerhalder paviešino žinią, kad kitas sezonas bus jau paskutinis.


Štai dar vienas neblogas kąsnelis fantastikos ir komiksų gerbėjams.  Šią savaitę pasirodė trumpas filmo “Doctor Strange filmukas, kitaip dar vadinamas tyzerių (ang. teaser). Filme vaidina Benedict Cumberbatch, kuris yra tikriausiai mums geriausiai žinomas iš serialo “Šerlokas“ (ang. Sherlock). Kartu su anonsu buvo pristatyti ir pirmieji filmo plakatai. Filmas turėtų pasirodyti pasaulio kino teatruose rudenį, tiksliau lapkričio 14 d.


Šią savaitę taipogi pasirodė antrasis vokiečių filmo “Smaragdas“ anonsas. Tai trečiasis filmas “Meilė keliauja laiku“ trilogijoje. Filmas kino teatruose (bent jau vokiškai kalbančiose šalyse) turi pasirodyti šią vasarą. Įdomu, kada kuris nors iš lietuvių kanalų nusipirks šiuo filmus ir parodys Lietuvos žiūrovams? O.o


Prisimenate “Pokémon“? Na, Holivudas mėgina šį visiems žinoma anime perkelti į didžiuosius ekranus ir sukurti live-action filmą. Kaip skelbia interneto platybės, kova vyksta tarp Legendary Entertainment, Warner Brothers ir Sony studijų, bet čia dar menka drama. Yra problemų su pačia Kinija, kuri saugo “Pokémon“ teises. Įdomu, kaip čia viskas pasibaigs. Ar norėtumėte “Pokémon“ filmo?


 Kita žinia susijusi su “Fantastic Beasts and Where to Find Them“. Taigi, pasirodė dar ilgesnis šio filmo tyzeris, o internetas pradėjo mirgėti įvairiais straipsniais, kuriuose rašoma apie autorės didelį prisidėjimą prie filmo kūrimo bei tai, kad tai pats smagiausias ir domiausias dalykas, kurį ji kūrė po Hario Poterio sagos.


Vis mažiau laiko lieka laukti iki “Game of Thrones“ šeštojo sezono pradžios.  Taigi, nenuostabu, kad pasirodė ir naujas sezono anonsas…

Reklama

4 thoughts on “Kas geresnio nutiko: balandžio 11 – 17 dienomis

    1. Žinok nežinau. Dabar kol kas žinau, kur vokiškai pasižiūrėti ir ketinu greitu metu dirstelėti. Reikia truputį palaukti, nes DVD Vokietijoje tik išėjo šį mėnesį.

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s