Atspėk knygą pagal… užuominas


Sveiki visi!

Vėl ketvirtadienis! Ką gi jūs skaitote šią saulėtą dieną? Ar atspėsit, kokia knyga šiandien slepiasi po užuominomis?

Pačioje apačioje rasite atsakymą. Komentaruose lauksiu jūsų įspūdžių ir šio žaidimo komentarų 😉 Ar Jums patiko ši knyga?


UŽUOMINOS

Pirma užuomina:

Tai distopinė fantastinė nuotykių knyga, kurioje vaizduojama carinė 1800-ųjų Rusija.

Antra užuomina:
Šįkart į dėsiu du skirtingus tos pačios knygos viršelius, nes nesugebėjau išsirinkti vieno iš jų 😀 Pirmasis yra angliškas, antrasis – japoniškas.

12637460    28153980

Trečia užuomina: 

Knygos pradžia atrodo štai taip:

Tarnai vadino juos malenčkiais – mažaisiais vaiduokliais. Pirmiausia – jie buvo mažiausi ir jauniausi kunigaikščio namuose, o antra – užpildė dvarą tarsi nuolat krizenantys fantomai, lakstantys po kambarius, besislapstantys bufetuose bei sėlinantys į virtuvę nugvelbti paskutinių šios vasaros persikų ir slapta besiklausantys pokalbių.

Berniuką ir mergaitę atvežė į dvarą savaitės skirtumu: eilinius našlaičius, pasienio karo aukas, bėglius suodinais veidais, ištrauktus iš tolimų miestų griuvėsių. Juos atgabeno į kunigaikščio valdas, kad išmokytų skaityti, rašyti ir šiokio tokio amato. Berniukas buvo žemo ūgio, kresnas ir drovus, bet visuomet su šypsena. O mergaitė visiškai kitokia ir pati tai suprato.


ATSAKYMAS

pav

egliosha logo

Reklama

3 thoughts on “Atspėk knygą pagal… užuominas

 1. Nu jūs turbūt juokaujat. Galvoju – WOW koks mielas japoniškas viršelis, Rusija – 1800 metai, kažkas nesveiko, reikės būtinai surast ir perskaityt. Žiūriu lt viršelį – jau guli pas mane ši knyga, laukia savo eilės po “Brangakmenio“ 2 knygos. Kažkaip perskaičius nugarėlę, nemačiau ten nei Rusijos, nei kad jie net skaityt, rašyt nemoka.
  Gal mest tą “Brangakmenį“… 😀

  Patinka

  1. Taip, knyga nereali 😀
   Plius dėl Rusijos lengvai galima atspėti iš lietuviško viršelio, kuriame vaizduojami svogūnus primenantys cerkvių stogai 😀

   Patinka

 2. Gavau šią knygą ,dovanų, gimtadienio proga, dar neturėjau galimybės jos perskaityti 😀 Ir tikrai paskaičius užuomina nė nepagalvojau , kad tai “ Šešėlis ir kaulas“ 😀

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s