Pasipuoškime (Mėnesio knyga)


Išreikšti savo meilę vienai ar kitai knygai yra daugybė būdų. Vienas iš jų yra pasitelkiant įvairius papuošalus. Kadangi mūsų mėnesio knyga šį kartą yra “Šešėlis ir Kaulas“, internete pasiknisau, kokius gi papuošalus šios nuostabios knygų serijos gerbėjai yra sukūrę ir mielu noru nešioja pasauliui rodydami savo susižavėjimą istorija. Pasirodo, kad variantų yra įvairių ir neblogų. Na, pradėkime juos dabar visus apžiūrėti.

 

Šis papuošalas tikrai traukia akį, argi ne? Nors jis šimtu procentų neatspindi knygos, nes, jeigu paėmus knygą, joje minimi tik ragai, o ne elnio galva. Tačiau šis pakabutis vis tiek savyje turi “Šešėlis ir Kaulas“ knygos magiją.

Šis papuošalas panašesnis į tą, kuris aprašomas knygoje. Dabar žiūrėdama į jį, kažkodėl prisimenu “Sostų žaidimą“.  Žavioji drakonų motina Daenerys Targaryen turi panašaus dizaino papuošalą, tik tai yra drakonas ir tie kažkokie du dantys (?) sujungti grandinėle. Bet ką jau ką, šį papuošalą mielai priglausčiau po savo sparneliu, o jūs?

Tokio tipo papuošalą tikriausiai ir patys galite lengvai pasidaryti, jeigu bent kiek išmanote šias subtilybes. Jeigu neišmanote, youtube yra daugybė filmukų padėsiančių jums perprasti visas papuošalų darymo paslaptis. Vieną iš jų jums radau: spausti čia. Beje, turėdami šį pakabutį, jūs suteiksite progą visiems žinoti, kad būtent šios knygos gerbėja ar gerbėjas esate.

Štai dar vienas ragų pakabutis. Šis atrodo netgi dar įspūdingiau nei prieš tai buvęs, argi ne? Kas norėtų jį turėti?

Šis variantas irgi būdas skleisti, kokia būtent knyga jums yra prie širdies. Beje, jūs ją dar atspindite tuo vienišu (netobulu) ragu.

Nežinau kaip jūs, tačiau aš siaubingai norėčiau turėti šį žiedą. Gal žinote, kur galėčiau tokį įsigyti?

Šioje nuotraukoje tikriausiai pirmiausia jūsų dėmesį pagrobia palaidinė. Norėčiau tokios 😀 Tačiau pasižiūrėkite, koks pakabutis guli ant palaidinės. Ta pilka moneta, o joje nupiešti ragai. Dar vienas papuošalas, kuris padės visad turėti mylimos knygos dalelę su savimi, kad ir kur bebūtumėte.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s