Kas geresnio nutiko: balandžio 4 – 10 dienomis


Šią savaitę visi “Gilmoro merginų“ gerbėjai ekstazėje, kadangi pagrindinės aktorės, vaidinančios Lorelai ir Rori (Lauren Graham ir Alexis Bledel) pasirodė ant Entertainment Weekly žurnalo viršelio, jame galima išvysti pirmąsias nuotraukas iš filmavimo aikštelės, bet dar ir Melissa McCarthy (Sukė) DeGeneres laidoje paskelbė vis dėlto grįžtanti į šį serialą!
gigigigi


shadow
Ar žiūrėjote pirmąjį Shadowhunters sezoną? Patiko? Tuomet apsidžiaugsite sužinoję, kad jau patvirtintas ir antras sezonas, kuriame bus 20 serijų. Tačiau jo teks palaukti iki 2017 metų.


auks
Dar vienas naujas serialas, sukurtas pagal jaunimo knygas pasirodys BBC kanale! Ir tai bus ne kas kita, kaip “Jo tamsiosios jėgos“, dar geriau žinoma kaip “Auksinis kompasas“. Ši naujiena nėra labai jau nauja, žinoma, tačiau jau sklinda žinia, kad kūrybiniai darbai nestovi vietoje – Jack Thorne pasirašė sutartį naujojo serialo scenarijaus rašymui.


sostBalandžio 24 dieną prasideda visų laukiamas ir intriguojantis “Sostų žaidimų“ sezonas. Pirmą kartą 5 sezonas prasidės dar prieš pasirodant knygai, tad viskas laikoma didžiulėje paslaptyje, o žiūrovai baigia nagus nusigraužti, ypač, kad pastarasis sezonas užsibaigė didžiuliais siužeto vingiais. Pirmoji serija vadinsis “Raudonoji moteris“, jos aprašymas siaubingai glaustas – Džonas Snou mirė. Daenerys sutinka stiprų vyrą. Cersei vėl išvysta savo dukrą. Kūrėjai atskleidžia, kad šiame sezone jau pažįstami veikėjai kurs naujas sąjungas, kad išgyventų, kai nauji veikėjai privers vers kovoti dėl rytų, vakarų, šiaurės ir pietų pusiausvyros.


Pasirodė pirmasis Roald Hald knygos “DGM“ (Didysis Gerulis Milžinas) Steven Spielberg ekranizacijos The BFG (arba The Big Friendly Giant) treileris:

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s