Dream Cast – Šešėlis ir Kaulas – Darklingas


Niekas, iš skaičiusių “Šešėlis ir Kaulas“ nepaneigs, jog Darklingas yra nepaprastas veikėjas ir jis pavirsta viena iš priežasčių, kodėl šioji knygų serija yra tokia patraukli, nuostabi, įdomi ir šiurpi.

Todėl pamaniau, kad visai būtų neblogai pradėti “Dream Cast“ seriją būtent nuo šio personažo. Tie, kurie dar neskaitė knygos, tikriausiai net neįsivaizduoja, kas tas Daklingas ir kaip jis atrodo. Na, štai ištrauka iš knygos.  Žinau, tikriausiai jums iškart kyla klausimas, kas yra “griša“, tačiau neišduosiu. Svarbiausia tai, kad Darklingas yra galingiausias griša 😉

Spoksojau draskoma baimės ir susižavėjimo. “Jis pernelyg jaunas“, – pamaniau. Darklingas vadovavo grišoms dar prieš man gimstant, tačiau priešais sėdintis vyrės nėmaž neatrodė už mane vyresnis. Jis buvo ryškių dailių veido bruožų, turėjo tankius juodus plaukus ir giedras pilkas akis, spindinčias kaip kvarcas. Žinojau, kad kuo galingesnis griša, tuo ilgiau gyvena, o Darklingas buvo pats galingiausias iš visų. Pajutau, kaip vista tai neteisinga, ir prisiminiau Ievos žodžius: “Jis nėra natūralus. Kaip nė vienas anksčiau buvęs.“

O dabar pradėkime žiūrėti, kokius vaikinus siūlo knygos gerbėjai į Darklingo vietą. O jų yra daug.

Adam Gregory – amerikiečių aktorius, geriausiai žinomas iš serialo “The Bold and the Beautiful“. Kai kurie knygos gerbėjai mano, kad šis aktorius puikiai tinka įkūnyti Darklingą.

Keistas atradimas. Yra ir tokių knygos gerbėjų, kurie mano, jog Ian Somerhalder tinkamas asmuo įkūnyti Darklingą. Bet jeigu jau asmeniškai, man šis aktorius jau atrodytų per daug senas tokiam vaidmeniui.

Dean Geyer -muzikantas ir aktorius. Gerbėjai dažnai linksniuoja jo vardą šalia Darklingo.  Dailus vaikinas 🙂

 

Jeigu žiūrėjote mūsų įrašą, kuriame yra įvairūs video, tikriausiai pastebėjote viename iš jų Ben Barnes. Jis yra neblogas kandidatas įkūnyti Darklingą, ar ne? Tos tamsios akys taip ir žada kažką įdomaus ir tamsaus 😀

Kitas būtų Douglas John Booth. Jis gali įkūnyti blogą ir vijoklį personažą. Kaip manote, ar jis galėtų įkūnyti Darklingą?

Tačiau pats populiariausias visais atvejais įsivaizduojamas Darklingas yra amerikiečių modelis Sean O’Pry. Šitam pasiūlymui šimtu procentų pati sutinku. Manau, kad šis vyrukas puikiai tinka įkūnyti Darklingą. Ką jau ką, bet pati būtent taip jį įsivaizdavau skaitydama knygą.

Taigi, dabar klausimas tiems, kurie jau “suvalgė“ knygą. Kaip jūs įsivaizdavote Darklingą? Ar kuris nors iš siūlomų vaikinų įkūnijo jį jums?

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s