Kas geresnio nutiko: kovo 28 – balandžio 3 dienomis


13 dieną, penktadienį, lemtingą dieną gegužę į kino teatrus atkeliauja naujai perpasakota “Miegančiosios gražuolės“ istorija. “The Curse of Sleeping Beauty“ tikrai nebus graži pasakaitė prieš miegą, greičiau jau gąsdinanti istorija, kuri skamba (o ir iš treilerio atrodo) kaip kuo tikriausias siaubo filmas, kai pagrindinis veikėjas Tomas paveldi užkeiktą dvarą.


Šią savaitę pasirodė naujausi “Alice Through The Looking Glass“ filmo plakatai. Pimenu, kad filmo pasaulinė premjera jau šių metų gegužės 27 dieną.

2 1
3 4

Kartu kūrėjai pristatė antrąjį šio filmo treilerį:


Laini Taylor, “Kaulų ir dūmų duktė“ autorė šių metų rugsėjį išleis savo naujausios fantastinių knygų serijos pirmąją knygą “Strange the Dreamer“. Paspaudę ant viršelio galėsite paskaityti šios knygos prologą.
viršelis


 Holivude netrūksta dar vienos pasakos – “Snieguolė ir septyni nykštukai“ – perdirbinių, kaip “Veidrodėli veidrodėli“, “Snieguolė ir medžiotojas“ ar būsimas “Medžiotojas: žiemos karas“, tačiau Disney neketina paleisti šio arkliuko, ir ketina sukti veiksmo filmą apie Snieguolės seserį Rose Red. Kūrėjai, kaip matom, istorijas perkuria visiškai naujai, tačiau stipriai nenukryps nuo originalo, nes, kaip teigiama, paslaptinga giminaitė žengs į sceną Snieguolei atsikandus užnuodyto obuolio.
snieguolė


Pastarieji keleri metai – tikras aukso amžius komiksų mylėtojams, nes dar vienas, šįkart prancūzų, komiksas kitąmet (2017.07.21) iškeliauja į kino teatrus. “Valerian and the City of a Thousand Planets“ ar tiesiog “Valerian“ režisuoja prancūzas Luc Besson, mums žinomas iš filmų “Liusė“ ar “Penktasis elementas“, pagrindinius veikėjus įkūnys jau pažįstami veidai Dane DeHaan ir Cara Delevingne. Filme bus pasakojama apie keliautoją laiku Valerianą, kuris kartu su partnere Laureline siunčiamas ištirti Galaktikos imperijos.
valerian
v1v2


Po milžiniškos “Bado žaidynių“ filmų sėkmės atrodo, kad to pakartoti greitu nepavyks, ypač “Divergentės“ serijai. Po paskutiniosios dalies “Alegiant“ nesėkmės kino studija svarsto, kaip sumažinti nuostolius leidžiant paskutinįjį filmą “Ascendant“. Kalbama, kad ketinama nurėžti gabalą finansavimo ir biudžetas jau nebesieks 110 milijonų JAV dolerių, kaip paskutinis filmas. Vyksta daug diskusijų, kodėl nepasiteisino “Divergentės“ frančizė – pradedant įtemptu grafiku ir užbaigiant faktu, kad kvaila mintis paskutinę knygą skelti perpus ir filmuoti dvi dalis. Bet kokiu atveju, artimiausi pora mėnesių kūrybinei grupei bus įtempti.
alegiant

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s