Šešėlis ir Kaulas: įvairūs filmukai (mėnesio knyga)


Šį mėnesį mes nusprendėme kaulelis po kaulelio išnarstyti vieną nepaprastą ir neapsakomai įdomią knygą, kurią galima perskaityti daugiau nei 24-iomis kalbomis ir netgi 50-yje skirtingų šalių – “Šešėlis ir Kaulas“. Šioji knygų serija papuola į mano (t.y. Kitty) mėgstamiausių ir mylimiausių knygų sąrašą, ir aš labai džiaugiuosi, kad ir Lietuvos knygų žiurkytės gali pagaliau ją pagriebti į rankas ir susipažinti su Darklingu 😉

Ir šią pažintį su “Šešėliu ir Kaulu“ pradėkime su oficialiais knygos ir gerbėjų sukurtais filmukais, kurių yra pilnas internetas. Žinoma, iš visos tos gausybės išrinkome pačius įdomiausius ir geriausius. Visus juos peržiūrėjus norisi vėl imti knygą ir ją vienu prisėdimu perskaityti.

Tie, kurie dar neatrado “Šešėlio ir Kaulo“ – bus puiki galimybė susipažinti ir suvokti, kodėl ji sugebėjo pavergti daugybės skaitytojų širdis. O tie, kurie jau spėjo pamilti šią knygą, galės pasigrožėti filmukais.

Beje, kuris iš gerbėjų kurtų (kurie prasideda nuo ketvirtojo) jums patinka labiausiai?

Amerikietiškas knygos traileris

Jungtinės Karalystės traileris

Lietuviškas knygos trailerisGerbėjų filmukai


 

– Aš tavęs labai ilgai laukiau, Alina, – prisipažino jis. – Tu ir aš pakeisime pasaulį.  seselisirkaulasvirsus

Apsuptą priešų, kažkada garsią Ravkos tautą dalija Šešėlio kanjo­nas – neįžengiamos tamsos ruožas, knibždėte knibždantis monstrų, mintančių žmonėmis.

Alina Starkova niekuomet nepasižymėjo ypatingais gabumais. Tačiau kai kanjone užpuolamas jos pulkas ir žiauriai sužeidžiamas geriausias draugas, joje prabunda slypėjusios galios ir išgelbėja bičiulio gyvybę. Šios galios gali padėti išlaisvinti nusiaubtą ir karų niokojamą šalį. Išplėšta iš savo aplinkos ir nugabenta į karališkąjį dvarą, Alina mokoma būti grišų nare – magiškojo elito dalimi, kuriam vadovauja paslaptingasis Darklingas.

Vis dėlto šiame pasaulyje niekas nėra tuo, kuo atrodo esąs. Kai prieš akis dunkso neįžvelgiama tamsa, o visos karalystės likimas priklauso nuo Alinos nepažintos galios, ji turi atskleisti grišų, o sykiu ir savo širdies paslaptis.

Reklama

One thought on “Šešėlis ir Kaulas: įvairūs filmukai (mėnesio knyga)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s