Kas geresnio nutiko: 14 – 20 kovo dienomis


Pradėkime savaitės apžvalgą nuo pačių įspūdingiausių naujienų. Šią savaitę buvo pristatytas vienas iš laukiamiausių filmų “Ypatingų vaikų namai“ anonsas. Taip ir norisi pasižiūrėjus anonsą vėl pagriebti knygas ir jas perskaityti.


Bet čia dar ne viskas. Taip pat buvo pristatytas dar vienas, tiksliau, antrasis filmo “Tarzanas“ anonsas.


Ar jau spėjote apsilankyti kino teatruose ir pasižiūrėti filmą “Lojalioji“? Tai yra trečiasis filmas iš keturių ir kol kas šis yra krikštijamas kaip blogiausias filmas iš esamų. Kaip yra skelbiama Hypable.com puslapyje, “Divergentė“ iš Rotten Tomatoes  gavo apie 40%,  “Insurgentė“ – 29%, o “Lojalioji“ kol kas tik 13%. Taip pat kritikai nesiteikę labai išliaupsinti filmo, nors pripažįsta, kad veiksmo ir specialiųjų efektų čia netrūksta.


O dabar naujiena laukiantiems “X-Men: Apocalypse“ filmo. Pasirodė naujas anonsas. Skanaus 😉


Laukiate trečios “Bėgantis labirintu“ filmo dalies? Na, turime naujienų apie šį filmą, o jeigu tiksliau, tai apie pagrindinį aktorių Dylan O’Brien ir, deja, žinios nėra geros. Pranešama, kad aktorius filmavimo metu buvo sunkiai sužeistas. Filmavimo darbai sustabdyti iki tol, kol aktorius pasveiks. Kaip teigiama, jis patyrė nemažai kaulų lūžių.


Šią savaitę plačiai pasklido žinia apie trečiąjį “Princesės dienoraščio“ filmą! Pirmas ir antras filmai pasirodė 2001 ir 2004 metais, iki šiol kūrėjai taip tvirtai nekalbėjo apie tolesnes dalis, bet neseniai pagimdžiusi Anne Hathaway netveria nekantrumu ir vėl grįžti į šią istoriją. Meg Cabot knygų serijai “Princesės dienoraštis“ parašė net 11 knygų, o filmas turėtų nukelti žiūrovus į paskutiniąją – “Royal Wedding“ (“Karališkosios vestuvės“). Skelbiama, kad galbūt filme pasirodys ir Chris Pine iš paskutiniojo filmo.

princesės

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.