Atspėk knygą pagal… užuominas


knygu ziurke


Sveiki visi!

Tęsiame ketvirtadieninę tradiciją spėti knygą iš užuominų. Man pati smagiausia dalis – ieškoti įdomesnio viršelio, o jums? Dažniausiai ji tikrai nepalengvina spėjimų, tačiau smalsu sužinoti, kokie yra kitų šalių apsirinkimai, kaip jie stengiasi pritraukti skaitytojus.

Pačioje apačioje rasite atsakymą. Komentaruose lauksiu jūsų įspūdžių ir šio žaidimo komentarų 😉 Ar Jums patiko ši knyga?


UŽUOMINOS

Pirma užuomina:
Tai realistinė nuotykių knyga su gera doze romantikos apie keturis paauglius, kuriuos sieja viena mergina.

Antra užuomina:
Olandiška šios knygos viršelio versija atrodo taip (traukia akį, tiesa?):

Pasiklyskime portugalija

Trečia užuomina: 

Knygos pradžia atrodo štai taip:

Hadsonas išgirdo burzgiant dar už kelių namų artėjančio automobilio variklį. Jis išėjo iš garažo ir užsimerkė atidžiai įsiklausydamas į garsus, kad prieš pakeldamas variklio dangtį jau žinotų, ką reikia taisyti.
Stovėdamas priešais garažą, klausydamasis vis dar nematomo automobilio burzgimo Hadsonas užmiršo viską. Ir mokyklą, ir merginas, ir savo ateitį, ir tai, kad jo draugai iš tiesų yra asilai ar bent jau taip elgiasi. Užsimerkusiam Hadsonui pasaulis išnyko, liko tik variklis, nieko daugiau. Jis ne tik žinojo visų detalių pavadinimus, bet ir išmanė, kam jos skirtos, kaip veikia ir kaip jas pataisyti.
Atsimerkė išgirdęs cyptelint stabdžius, mat automobilis prieš įsukdamas į garažą sulėtino greitį. Tai buvo senas „Plymouth Acclaim“, vienas iš tų automobilių, kurį lengva širdimi atiduodi į laužyną arba nuoširdžiai myli ir negali jo atsisakyti. Akivaizdu, jis buvo matęs ir geresnių laikų, raudonai dažytas kėbulas apsilaupęs ir išblukęs, duslintuvas beveik visai nebeslopino garso. Tebestovėdamas priešais garažą Hadsonas pamojo vairuotojui važiuoti pirmyn. Jam vis dar mėginant nustatyti automobilio gedimus, mergina išjungė variklį ir išlipo.


ATSAKYMAS

pasiklyskime

egliosha logo

Reklama

3 thoughts on “Atspėk knygą pagal… užuominas

  1. Neatspėjau ir neskaičiau šios knygos (gal reiktų prigriebti, kai bus daugiau laiko :D), bet viršelis man tikrai nepanašus į olandišką, žodžiai panašesni į romanų kalbų grupę.

    Patinka

  2. Atspėjau :))) (Tiesą sakant, net nepažiūrėjau į lietuvišką viršelį prieš rašydama komentarą, vis tiek žinau, kad atspėjau. Juk čia “Pasiklyskime“ – raudonas automobilis, Hadsonas, keturi paaugliai ir viena mergina. Kas dar galėtų būti?) Myliu šitą knygą, nes ji yra viena iš tų keleto retenybių, kurios nuteikia labai linksmai, o perskaičius norisi ir pačiam keliauti į Aliaską ieškoti pašvaiščių. 🙂

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.