Kas geresnio nutiko: kovo 7-13 dienomis


Jau gegužės 27 dieną pasirodys paskutinysis “X menų“ frančizės filmas “X-Men: Apocalypse“. Štai jums naujausias jo plakatas:
x menų apokalipsė


Skelbiama, kad atgims garsioji “Nensi Driu“ istorija, kuri savo laikmečiu kas antrai Amerikos mergaitei buvo tikrai ikona. Nensė Driu bus 30 metų Niujorko policijos detektyvė ir ją vaidins “Judančio taikinio“ žvaigždė Sarah Shahi.
nensi driu


Praeitą savaitę pasipylė tarsi iš gausybės rago daugybė nuotraukų iš vieno laukiamiausio fantastinio filmo “Ypatingų vaikų namai“.  Oficialus filmo puslapis facebooke paskelbė dar vieną nuotrauką. Pasigrožėkite 🙂


Skaičiuojame dienas iki “Sostų žaidimo“ šešto sezono pradžios, o šioji bus balandžio mėnesio 24 dieną. Nėra paslaptis, kad pats knygos autorius prisideda prie serialo scenarijaus kūrimo ir dėl daugybės darbų George R.R. Martin nespėjo parašyti savo knygos, o publikacijos data ne kartą buvo nukeliama. Taigi, nei knygų, nei serialo gerbėjai negali net nutuokti, ko gi galime sulaukti naujame sezone.

P.S. Anonsą patariame dėl turinio žiūrėti vyresniems nei 16 metų.


Ar čia vis dar yra Kerstin Gier knygų serijos “Meilė keliauja laiku“ gerbėjų? Du filmai jau sukurti, o dabar jau ir trečiasis įpusėjo savo kelionę į didžiuosius ekranus. Ketvirtadienį, 15 valandą Vokietijos laiku (pas mus 16 val.) buvo paskelbtas pirmasis filmo anonsas.

P.S. visos trys knygos yra išverstos į lietuvių kalbą.


 

Ar esate CW kanalo kuriamų serialų gerbėjas? Jeigu tai, džiugios naujienos jums.  Kone visiems serialams buvo uždegta žalia šviesa naujiems sezonams. Tarp jų patenka ir “The 100“, “The Vampirde diaries“, “Supernatural“ bei “The Originals“.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s