Kas geresnio nutiko: 29 vasario ir 1-6 kovo dienomis


cdb_Ypatingu-vaiku-namai_z1

 

Laukėme ir laukėme ir sulaukėme pirmų kadrų iš būsimo filmo “Ypatingų vaikų namai“. Kaip jau žinote, o gal ir ne, filmą režisuoja Tim Burton.


cdb_Trylika-priezasciu-kodel_z1

Jau seniai nieko negirdėjome apie “Trylika priežasčių kodėl“ ekranizaciją. Šią savaitę sulaukėme truputį naujienų, kurias skubame pasidalinti su jumis.

Kaip skelbia Deadline.com, prie pirmų su Selena Gomez kuriamo Neflix serialo serijų prisijungia režisierius, Oskaro už filmą “Spotlight“ laimėtojas,  Tom McCarthy, kurias jis ketina ir prodiusuoti bei režisuoti.  Na, laukiame tolimesnių naujienų apie šį serialą.


Filmas “Vaiduoklių medžiotojai“ dienos šviesą išvydo 1984 metais. Jis sulaukė tikrai didelio pasisekimo, ko pasekoje gimė filmukai, serialai ir video žaidimai. Šiais metais ši frančizė atgims kaip naujas filmas, tik pagrindiniai veikėjai jau bus merginos (ar moterys?). Čia išvysite Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones ir Chris Hemsworth. Susidomėjote? Štai jums oficialus naujojo filmo treileris:


Pagaliau buvo paskelbta, kada “Netflix“ pristatys “Gilmoro merginų“ naujausią sezoną! Fanai nepaprastai džiaugiasi šiuo naujai atgimsiančiu serialu ir nekantraudami laukia 2017 metų sausio 29! Šiuo metu renkama visa kūrybinė grupė, siuntinėjami scenarijai, visi aktoriai dalijasi džiaugsmingomis žinutėmis ir nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Šiam momentui aišku, kad vėl išvysime pagrindinį ketvertą (Rori, Lorelai, Luką ir Emilę), taip pat Lein, jos vaikučius ir mamą, Kirką, Peris ir Doilį, Mišelį ir dar nemažai antraplanių aktorių. Svarbiausia, kad išvysime ir visus tris Rori buvusius vaikinus – Dyną, Džesį ir žinoma Loganą!
gilmore

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.