Stiklo kalavijas (Viršelių karai)


“Raudonoji Karalienė“ su trenksmu pasirodė pasaulio knygynuose, o dabar pasirodė ir antroji serijos dalis – “Stiklo kalavijas“. Ar jau spėjote įveikti šią knygą?

Šiandiena prieš jūsų akys bus keli “Stiklo kalavijo“ viršeliai iš kelių šalių. Bet pirmiausia, kaip ir visados, prisiminkime arba susipažinkime su knygos turiniu tam, kad galėtumėme lengviau rinkti ne tik gražiausią, bet ir labiausiai tinkantį viršelį istorijai.

Anotacija:

Nusilenk arba žūk
Jei aš kalavijas,
tai nukaltas iš  stiklo.
Nes pradedu aižėti…
Viena, ką Mara Barou tikrai žino – ji yra kitokia.
Maros kraujas raudonas kaip prasčiokų, bet ji turi gebėjimų, būdingų kilmingiesiems sidabriniams: gali valdyti žaibą. Dėl to mergina tampa grėsmingu ginklu, jos gviešiasi karaliaus rūmai.
Valdžios atstovai tvirtina, kad tokie kaip Mara nepasižymi jokiais gebėjimais, kad ji tėra apgavikė, bet pasprukusi nuo princo Maveno, niekingo išdaviko, mergina sužino pribloškiančią tiesą: ji ne vienintelė tokia.
Persekiojama kerštingojo Maveno, pasiskelbusio karaliumi, Mara ryžtasi surasti kitus pusiauraudonuosius, pusiau sidabrinius kovotojus ir įtraukti juos į maištą prieš engėjus.
Jos pasirinktas kelias pavojingas, žengdama juo, mergina rizikuoja tapti tokia pačia pabaisa kaip tas, kurį ji siekia įveikti. Ar išvydusi, kiek gyvybių kainuoja maištas, Mara ims dvejoti ? O gal klasta ir apgaulė užgrūdins ją?

Dabar, kai jau žinote arba nutuokiate, apie ką yra knygą, galime dirstelėti į keturis viršelius. Du iš jų ganėtinai panašūs, tik fonas skiriasi. Bet netgi ir tas menkutis skirtumas pakeičia knygos viršelį, todėl jis ir yra čia.  Asmeniškai man tikriausiai yra gražiausiai Lietuvos. O jums?

Pirmasis – Vokietija
Antrasis –  Bulgarija
Trečiasis – Lietuva
Ketvirtasis – Lenkija

Ar jau išsirinkote jums patikusį viršelį? Balsuojame 😉

stiklo kalavijas

kitty

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.