Kas geresnio nutiko: vasario 22-28 dienomis


Spektaklio Harry Potter and the Cursed Child (Haris Poteris ir Prakeiktas vaikas) darbai įsisiūbuoja. Jau nutilo kalbos apie pagrindinių aktorių pasirinkimą ar nesamos dar vienos knygos išleidimą, tačiau kyla dar naujų klausimų! Buvo paskelbta visos šio projekto komandos nuotrauka, kurioje yra spektaklio kūrėjai ir padėjėjai, pati autorė J.K.Rowling ir 42 aktoriai. Bet! Nėra atskleidžiama, kas ką vaidins! Turint omeny, kad pagrindiniai aktoriai į filmų herojus nepanašūs, atspėti herojų vardus bus labai sunku.
haris poteris


Naujai atgimus “X failų“ serialui ketinama atgaivinti ir to pačio pavadinimo knygų seriją, kurios tęsinys bus skirtas išskirtinai jaunimui (ir ne tik)! Kūrėjai  pasiūlys naują knygų seriją pavadintą The X-Files Origins, kurią sudarys dvi knygos apie 14-metę Skali ir 16 metų Malderį. Naujos knygos Agent of Chaos ir Devil’s Advocate nukels į 1979 metų pavasarį, kur galėsime stebėti tam tikrus įvykius, lėmusius, kad jaunieji veikėjai nusprendė pasukti dirbti į FTB. Pranešama, knygos dienos šviesą išvys 2017 menų sausį. Įdomu, kas gausis?

x failai


Laukiate filmo “Lojalioji“ pirmos dalies? Štai, trumputė ištrauka iš to, ką kovo mėnesį išvysime kino teatruose 🙂


Ar skaitėte knygą “Penktoji banga“? O gal matėte filmą? Štai, “Sony Pictures“ pradeda erzinti savo gerbėjus intriguojančiomis žinutėmis “Twitter“ paskyroje.

Kaip matote, turėtume greitai sulaukti kažkokių naujienų ir gan netrukus. Laikau špygas, kad tai būtų teigiamos žinios 🙂


Apie Ernest Cline knygos ekranizaciją “Ready Player One“ jau kartelį buvome užsiminę. Taigi, kaip žinote, labai laukiamą filmą ketina režisuoti Steven Spielberg. Dabar yra paskleista, kad filme vaidins Tye Sheridan, kuris įkūnis Wade Watts. Šis jaunasis aktorius, kaip skelbia šaltiniai,  vaidins  “X-Men: Apocolypse“ filme kyklopą. Laukiame daugiau naujienų apie šį į ekranus keliaujantį filmą.


Kaip skelbia Variety.com,  filmo “Selma” režisierė Ava DuVernay prisijugnia prie komandos sukurti  Disney “A Wrinkle in Time” knygos ekranizaciją. Jennifer Lee,  kuri parašė scenarijų ir prisijungė prie filmo “Ledo šalis“ (“Frozen“) kūrimo, yra prisidėjusi prie “A Wrinkle in time“ filmo kūrimo.

Istorija pasakoja vaikų nuotykius, kai šie keliauja laku ir aplanko keistus pasaulius tam, kad surastų savo mokslininką tėvą.

“A Wrinkle in Time” yra prima  L’Engle knyga iš serijos “Time Quartet”. Kitos alys vadinasi:  “A Wind in the Door,” “Many Waters” ir“A Swiftly Tilting Planet.”

Lietuviškose puslapiuose radau, kad šioji knyga netgi vienu momentu buvo ir uždrausta. Tačiau nepavyko rasti informacijos, ar knyga buvo kada nors išleista Lietuvoje. Taigi, jeigu nebuvo, viliuosi, kad ekranizuojamas filmas paskatins leidyklas išversti šią knygų seriją.

A Wrinkle in Time (Madeleine L’Engle) Rašytojos Madeleine L’Engle kūrinys “A Wrinkle in Time“ išsiskiria unikalia religine tematika, tačiau “Banned Books Awareness“ asociacija teigė, kad kai kuriems religijos atstovams knygoje vaizduodama krikščionis autorė buvo pernelyg pasyvi ir nuolanki. Dar kita organizacija sakė, kad jos knygoje atsiskleidžia šėtoniškos temos.
Visą straipsnį galite rasti čia

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.