Kas geresnio nutiko: vasario 15-21 dienomis


Jau šių metų gegužės 27 dieną sulauksime Alisos stebuklų šalyje (Alice in Wonderland) filmo tęsinio Alisa veidrodžio karalystėje (Alice Through the Looking Glass), kur vaidins Johnny Depp, Mia Wasikowska, Anne Hathaway ir kt. Disney kompanija filmo graso takeliui panaudojo Jefferson Airplane dainą White Rabbit, kurią įdainavo atlikėja P!nk. Kaip jums patinka naujasis treileris su šiuo muzikiniu fonu?

alisa


 Visi – maži ir dideli – žinome istoriją apie gerąją auklę Merę Popins. Disney ketina atgaivinti šią veikėją ir kuria filmą, tiksliau 1964 metų filmo tęsinį, kuriame pagrindinį vaidmenį ko gero atliks Emily Blunt. Bent jau kompanija pradėjo derybas su šia aktore.
merė popins


Visi Marvel komiksų Guardians of the Galaxy gerbėjai turėtų suklusti! 2017 metų gegužės 5 dieną galite tikėtis antrojo šios istorijos filmo Guardians of the Galaxy Vol. 2. Filmą kurianti studija pranešė apie kūrybinių darbų pradžią išplatindami apačioje matomą nuotrauką ir oficialų aktorių atrankos sąrašą.
galaktikos


Paskatinti Deadpool filmo sėkmės, kino kompanija 20th Century Fox ketina sukurti ir daugiau filmų, kurie yra su raidele R, kuri reiškia, kad filmas skirtas asmenims nuo 17 metų. Šią savaitę atskleista, kad Hugh Jackman paskutinį kartą su vaidins Volveriną trečiojoje dalyje apie šį veikėją iš X menų. Filmo, kurio pavadinimas dar nėra pristatomas, premjeras bus jau 2017 kovą.
volverin


 Ar laukiate Rūtos Šepečio knygos “Tarp pilkų debesų“ ekranizacijos? Štai, pasirodė pirmasis kadras iš filmo. Ką manote apie jį?


O gal jūs laukiate  Allegiant pirmos dalies filmo? Štai, galite pasigrožėti paskutiniu šio filmo anonsu, nes jau netrukus filmą galėsite išvysti ir kino teatruose. Tiksliau tariant, jau nuo kovo 18 dienos 😉

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.