Atspėk knygą pagal… užuominas


knygu ziurke


Sveiki visi!

Vėl ketvirtadienis, vėl kuičiu jaunimo knygas ir traukiu dar vieną, mano dar kol kas neskaitytą kūrinį. Ar atspėsit kas tai?

Pačioje apačioje rasite atsakymą. Komentaruose lauksiu jūsų įspūdžių ir šio žaidimo komentarų 😉 Ar Jums patiko ši knyga?


UŽUOMINOS

Pirma užuomina:
Tai jau keletos metų senumo knyga – pirmoji iš aukštosios fantastikos serijos apie fantastinį pasaulį, valdomą tirono, ir mergaitę, norinčią išvaduoti nuo jo priespaudos savo pasaulio žemes.

Antra užuomina:
Itališka šios knygos viršelio versija atrodo taip:

1

Trečia užuomina: 

Knygos pradžia atrodo štai taip:

Lyguma tviskėjo nuo saulės. Ruduo šįkart pasitaikė itin švelnus: aplink miesto sienas vilnijanti žolė vis dar ryškiai žaliavo.
Ant stogo pačioje bokšto viršūnėje Nihala mėgavosi rytiniu vėjeliu. Tai buvo aukščiausia Salazaro vieta – iš jos atsivėrė geriausias vaizdas į lygumą, mylių mylias nusidriekusią tolumon, kiek akys užmato. Toje bekraštėje plynėje stūksojo miestas, didingas savo penkiasdešimčia namų, krautuvių ir tvartų aukštų. Šiame milžiniškame, tūkstančio dviejų šimtų uolekčių aukščio bokšte grūdosi visi penkiolika tūkstančių miestelėnų.
Nihala mėgo ten pabūti viena, pajusti ilgutėlius plaukus taršantį vėją. Sukryžiavusi kojas įsitaisydavo ant akmenų ir sėdėdavo užsimerkusi, prie šono priglaudusi medinį kalaviją, kaip tikras karys. Ten, viršuje, ją apimdavo ramybė. Galėdavo susitelkti tik į save, į savo slapčiausias mintis, į kartkartėmis apninkantį liūdesį, į lėtą šnabždesį, kai kada iškylantį iš pačių sielos gelmių.


ATSAKYMAS

cdb_Drakono-raitele_1_Veju-zemeje_z1

egliosha logo

Reklama

4 thoughts on “Atspėk knygą pagal… užuominas

      1. Visai patiko. Tik paskutinės trečiosios dalies niekaip nepavyko pabaigti (skaičiau gal prieš metus ar du, tada dar nemėgau knygų taip stipriai, kaip dabar) o šiaip serija įdomi. Daug nuotykių. 🙂

        Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.