Kas geresnio nutiko: vasario 1-7 dienomis


Ar kas skaitė Jojo Moyes knygą “Aš prieš tave“? Jei ne, greit lėkit į biblioteką ir būtinai perskaitykite! Tai puiki new adult istorija, kuri jau jau keliauja į kino teatrus! Štai ir pirmasis būsimo filmo anonsą:


“Gilmoro merginų“ vaidybinė grupė po truputį buriasi, ir aiškėja, kas vaidins naujausiame sezone. Šią savaitę serialo kūrėja Amy Sherman-Palladino kalbėjo, kad norėtų sugrąžinti kaip įmanoma daugiau pagrindinės jaunosios veikėjos Rori meilių. Paaiškėjo, kad tikrai vėl išvysime paskutinįjį Roti vaikiną Loganą (akt. Matt Czuchry).

gilmoro


 Lapkritį visi Hario Poterio sagos gerbėjai suplūs į kino teatrus, o kol laukiame, kūrėjai mestelėjo mums erzinantį filmuką iš užkulisių:


Taigi, jeigu jums patinka spalvinimo knygos, kurios šiuo metu yra labai populiarios Lietuvoje,  ir jums patinka Haris Poteris… na, sukluskite. Iki šios vasaros turėtų būti iš viso išleistos netgi penkios oficialios Hario Poterio spalvinimo knygos. Po to, kai rudenį buvo pristatytos pirmos dvi ir šios sulaukė didelio pasisekimo, buvo nuspręsta sukurti dar tris. Taigi, jeigu keliausite kur nors į užsienį, nes nežinia, ar šios spalvinimo knygos bus išleistos mūsų tėvynėje, būtinai jas nusipirkite ir praleiskite  laiką spalvindami. Juk spalvinimas padeda atsikratyti streso ir lavina fantaziją.


O jeigu jums patiko knyga “Tarp pilkų debesų“ ir laukiate filmo, tai štai jums naujiena. Šią savaitę buvo paskelbtas dar vienas aktorius, kurį išvysime kino juostoje. O šis aktorius yra … Martin Wallstrom.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s