Kas geresnio nutiko: sausio 11-17 dienomis


Po filmo “Narnijos kronikos: Aušros užkariautojo kelionė“ išleidimo 2010 metais kilo klausimų, kas bus toliau su šia frančize. 2011 metais buvo paskelbta, kad siekiama įsigyti “Narnijos kronikos: Burtininko sūnėnas“ (knyga yra labiau priešistorė) teises, tačiau to neįvyko, o po poros metų buvo pranešta, kad kitas filmas šioje serijoje bus “Narnijos kronikos: Sidabrinis krėslas“. Šis filmas taip pat niekaip nesimaterializavo, bet atrodo, kad jis vis dar yra planuose perkelti jį į didžiuosius ekranus. Vienas prodiuserių spaudos konferencijoje prašneko, kad tikisi greitu metu pradėti darbus. Tačiau jie pradės nuo nulio-jame nebeišvysime buvusių aktorių, nes tai bus visiškai nauja frančizė, prie kurios dirbs nauja komanda.
null


 Jau sausio 24-25 dienomis laukiama dviguba atgimusio serialo “X failai“ premjera! Ta proga kūrėjai suteikia galimybę žvilgtelėti į pirmąją premjeros minutę, kurią galite išvysti čia.

x failai


Sausio 21 dieną prasideda trečiasis The 100 sezonas, kurio treilerį galite išvysti jau dabar!


Patiko “Džiumandži“ istorija su Robinu Viljamsu? Puiki žinia! Dar šių metų Kalėdoms gausite naujausią šio filmo perdirbinį. Kūrėjai kol kas renka komandą, tad sukant Chris Van Allsburg’s Caldecott knygos ekranizaciją teks dirbti žaibo greičiu, kad spėtų iki galutinio termino.

jumanji


Ar prisimenate tokią “Anė iš Žaliųjų mansardų“? Kaip skelbia Entertainment Week, kad yra planuojama sugrąžinti šią tikrai daugumai žinomą veikėją atgal į mažuosius ekranus. CBC užsakė 8 serijas televizijai, kurias leis vėl apsilankyti “Anė iš Žaliųjų mansardų“ istorijoje. Veiksmas suksis aplink 13 metų našlaitę ir jos patirtus nuotykius su įsivaikinusiais tėvais bei draugais.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.