LOVE, TANYA – TANYA BURR (KNYGA)


Ši knyga – tai Tanyos Burr gyvenimas, sutalpintas į tris šimtus puslapių. Knygoje aprašoma Tanyos vaikystė ir sėkmės kelias iki “Youtube”, jos odos priežiūros, makiažo, plaukų, nagų paslaptys, stilius, santykiai su vaikinais, dabartinis gyvenimas. Taip pat čia rasite ir jos mėgiamiausius receptus. Taip pat Tanya mėgins mus išmokyti būti laimingais.

Žodžiu, visko labai daug.


Pagrindinė informacija:

Kalba: anglų kalba
Išleidimo metai: 2015
Originalus pavadinimas: Love, Tanya
Ankstesnės dalys: nėra
Serijos pavadinimas: nėra
Patartinas amžius: 14+
Žanras: biografinė, memuarai
Mitinės būtybės/padarai/ galios: nėra
Puslapių skaičius: 304
Pasakotojas: 1 asm.
Autoriaus (-ės) puslapis: http://www.tanyaburr.co.uk/


Tikriausiai visos mergaitės, panelės ir moterys, nors kiek besidominčios “Youtube” filmukais, žino Tanyą Burr. Ji – grožio ir mados blogerė iš Jungtinės Karalystės. Filmukus Tanya kurti pradėjo prieš šešerius metus paskatinta savo vyro, tada dar vaikino, seserų sėkme „Youtube“. Nuo to laiko mergina pasiekė daug – šiuo metu ji turi virš trijų milijonų pasekėjų „Youtube“, du su puse  –  „Instagram“, o „Twitter“ – daugiau kaip vieną milijoną.

Tanya rašo savo skiltį britiškame „Grazia“, jos 2014 metais pradėta leisti kosmetikos produktų linija sulaukė didelio pasisekimo, o 2015 Tanya išleido savo pirmą knygą „Love, Tanya“, apie kurią šis straipsnis ir yra.

Knygą „Love, Tanya“ gavau per Kalėdas. Jos paprašiau, nes mėgstu žiūrėti Tanyos filmukus „Youtube“ bei girdėjau daug gerų atsiliepimų. Taigi norėjau ir aš perskaityti šią knygą 😀

Viršelis ir vidaus dizainas… Vau! 😀 Ties šia vieta ypač padirbėta. Viršelio dizainas gražus, tiesa, jis sukėlė pasipiktinimų bangą – esą nukopijuotas nuo “If I stay“ (liet. “Jei pasilikčiau“) filmo plakato. Ir išties, jie labai panašūs, tačiau, visgi, manau, kad tai atsitiktinumas. O jei kalbėtume apie vidaus dizainą… Žiauriai gražus išdėstymas, labai dailus šriftas, apie pasirinktas spalvas net nešnekėsiu. Tobula! 😀 Labai daug iliustracijų, jos visos spalvotos… Tiesiog malonumas akiai. Net nereikia skaityti, pasitenkini vien žiūrėdamas! 😀 Tikriausiai, kad tai pati gražiausia mano skaityta knyga.

Turinys pripildytas Tanyos sąrašais, na, tarkime „My top 10 relationship tips“ ar „My top 10 ways to feel more confident”. Po kiekvieno sąrašo yra palikta vieta sudaryti savajam kaip, pavyzdžiui, “List your favourite romantic films” ar “List the things you aspire to be fearless at”.

Pamačiusi pirmąją laisvą vietą savo sąrašui, jau griebiau pieštuką į rankas. Deja, rašyti neįstengiau. 😀 Ši knyga TOKIA graži, kad gaila gadinti. 😀

Ką galiu pasakyti apie turinį? Tie, kurie domisi “Youtube”, makiažu, o galiausiai – pačia Tanya… jų ši knyga tikrai nenuvils. Man labiausiai patiko skaityti apie jos vaikystę, jai didikuoti net du skyriai.

“We had a simple childhood and didn’t have lots of expensive toys or holidays and, even now, it’s the little things that bring me the most pleasure. Using a pretty mug to drink my tea out of, being given a beautiful bunch of flowers or just spending time at home with my family bring me the most pleasure.”

Buvo įdomu sužinoti daugiau apie Tanyą, jos gyvenimą, grožio paslaptis. Taip pat perskaičiusi pasisėmiau idėjų savo įvaizdžiui, man pasitarnavo daug patarimų susijusių su plaukais ir jų priežiūra.

Tiesą pasakius, mane nustebino Tanyos paprastumas. Daugelis dalykų pateikti taip paprastai, mielai ir fainai. Maniau, kad ji labiau sužvaigždėjusi, o perskaičiuosi knygą pamačiau, kad Tanya viduje liko ta pati mergaičiukė, kuri su sese kūrė vaidinimus vis keisdamos apdarus iš magiškosios aprangos dėžės.

„Dad would wander around the sale and come back with loads of things for Tasha and I, like original Charleston hats, floppy felt hats from the 1970s and authentic vintage brooches. When we did our plays, everyone would use clothes from the special dressing-up box.”

Esu labai laiminga, kad turėjau galimybę perskaityti šią knygą. Jei sakyti tiesą, net nesitikėjau, kad ji bus tokia įdomi. Rekomenduoju visiems, kuriuos sudomino aprašymas. Na, ir žinoma moka anglų kalbą, nes, deja, ši knyga nėra išversta į lietuvių kalbą.

Įsigiję ir perskaitę nepasigailėsite!

penki

 

jonexex logo

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s