Kas geresnio nutiko: sausio 4-10 dienomis


Ko gero visi esame matę filmuką “101 dalmatinas“. Šią savaitę visas internetas ošia dėl žinios, kad Disney vėl ketina ekranizuoti šią istoriją, o pagrindiniam Kruelos De Vil vaidmeniui pasirinkta Emma Stone! Tiesa, viskas tik gandų lygyje ir nepatvirtinta, tačiau tikimasi, kad 27 aktorė priims pasiūlymą ir pradės darbus dar šiais metais.

emma


Disney šie metai tikrai darbingi – jau balandį pasirodys perkurta “Džiunglių knyga“ apie Mauglį. šią savaitę pasirodė ir pirmasis būsimo filmo plakatas.

Džiunglių knyga


HBO galiausiai oficialiai paskelbė, kad naujausias – šeštasis – serialo “Sostų žaidimas“ sezonas prasidės šių metų balandžio 24 dieną. Deja, tačiau šeštoji knyga The Winds of Winter iki tol nepasirodys, taigi skaitytojai pamatę serialą išvys spoilerių… Pats autorius netgi internete paskelbė atsiprašymą, kadangi netgi du kartus jam nepavyko priduoti rankraščio numatytu laiku.  Tačiau patys gerbėjai nepuola kaltinti rašytojo ir puikiai supranta, koks sunkus tas darbas yra rašymas ir artimas bendravimas su serialo kūrėjais, kad serialas nenuklystų per daug į lankas ir tikrai atspindėtų knygą.


Ar žinojote, kad kiekvienas filmas turi kelias alternatyvias pabaigas, iš kurių išrenkama pati geriausia. Taip buvo ir su “Haris Poteris ir Mirties relikvijos“ antra dalimi. Žemiau esančiame filmuke galime išvysti, kad galimame filmo pabaigos variante Drakas Smirdžius stoja į Hario Poterio pusę kovoje su Voldemortu.


 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s