Pasakininko istorija: kai meilė peržvengia ribas – Antonia Michaelis (viršelių karai)


Būgnai. Fonfaros. Ir kiti garso efektai skamba fone tam, kad iškilmingai pristatytų jums šios dienos viršelių karų knygą – “Pasakininko istorija: kai meilė peržengia ribas“.  Ką jau ką, tačiau šioji knyga turi traukti jūsų akis kaip magnetas ne tik todėl, kad ji turi ganėtinai gražų viršelį ir dar komentarą, kad yra laimėjusi Vokietijos jaunimo literatūros premiją 2012 metais, tačiau ir todėl, kad tai tikrai sukrečianti ir įdomi istorija, kuri nepaliks nei vieno abejingo. Istorija yra gražiai papasakota, įdomūs įvykiai, žemiški veikėjai … net nesinori jums išduoti visų šios knygų paslapčių, kol dar nėra paskelbta knygos apžvalga 🙂 Bet galiu drąsiai paviešinti šios knygos “drabužėlius“. O jų yra netgi penki. Du priklauso Amerikai. Taip, knyga išversta ir į anglų kalbą. Tai nemažai ką reiškia.

Bet prieš dirstelint į viršelius, tradiciškai perskaitome knygos anotaciją, žinoma, jeigu nesate nieko apie šią knygą girdėję:

 

Jo lūpos buvo šaltos kaip sniegas, bet už jų slypėjo raudono aksomo šiluma, aksomo, nuausto naktį ant laivo denio. Ji prisiminė vilką. O jei tai tiesa, pamanė, jei pasaka tikra? Šūvis į pakaušį ir perkąsta gerklė: viskas sutampa. Kas, jei aš bučiuoju žudiką?..

Kartą gyveno jauna mergina, vardu Ana. Turėjo pasiturinčius tėvus ir šiltus namus. Mėgo muzikuoti, mėgo vasario sniegą. Jai į akį krito Abelis Tanatekas, klasės atsiskyrėlis, praleidinėjantis pamokas ir prekiaujantis kvaišalais. Ana įsimylėjo jį iki ausų, nepaisydama sveiko proto balso. Mat patyrė, kad esama kito Abelio: švelnaus liūdno vaikino, auginančio seserį ir sekančio jai pasaką, galinčią sujaudinti iki ašarų.

O jei ta pasaka visai ne pasaka? Ilgainiui darosi nebeaišku, kur baigiasi Abelio vaizduotės žaismas ir kur prasideda rūsti tikrovė. Kas, jeigu pasitvirtins didžiausi Anos būgštavimai?

Ar neįmanoma taps įmanoma?

„Pasakininko istorija: kai meilė peržengia ribas“ – greitai besirutuliojančio veiksmo trileris ir jaudinanti, prikaustanti dėmesį meilės istorija.

Kai jau susipažinote su turiniu, metas pristatyti viršelius ir pasakyti, kuris jums gražiausias 😉

Pirmasis – LIETUVOS

Antrasis – VOKIETIJOS

Trečiasis – ISPANIJOS

Ketvirtasis – AMERIKOS (minkštas viršelis)

Penktasis – AMERIKOS (kietas viršelis)

cdb_Pasakininko-istorija_z1 

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s