Kas geresnio nutiko: 7 – 13 gruodžio dienomis


Gal netyčia esate Tarzano gerbėjai? Šią savaitę buvo pristatytos ne tik nuotraukos iš būsimo filmo, bet ir pirmasis anonsas. Smagaus žiūrėjimo į tuos… 😉


O dabar nukeliaukime į ateitį. Tiksliau pakalbėkime apie serialą, kuris nukelia žiūrovus į ateitį. Šią savaitę buvo paskelbtas pirmasis trečiojo “The 100“ serialo sezono anonsas. Gaila, kad jis trumpas.


 

Donald Trump pareiškimas apie tai, kad musulmonai neturi būti įleidžiami į Ameriką, sukėlė didžiules audras visur. Daugybė garsių žmonių pradėjo kritikuoti tokį pareiškimą. Viena iš jų yra ir mūsų visų mylima rašytoja J.K.Rowling, kuri savo twitter paskiroje netingėjo ir parašė, kad Voldermortas nebuvo toks blogas kaip Trump. O tai tikrai daug ką pasako.


 

Šią savaitę pasirodė ir dar vienas naujo filmo anonsas. Roald Dahl knyga “The BFG“ yra ekranizuojama Steven Spielberg. Pateiktas anonsas tikrai daug ką žada. Įdomu, ar filmas bus toks pats geras?

//platform.twitter.com/widgets.js


 

Norite daugiau sužinoti apie vieną iš laukiamiausių sausio mėnesio serialų? Štai jums aktorių komentarai ir klipai iš būsimų pirmų serijų.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.