Dream cast: Brangakmenis


Ar jau skaitėte “Brangakmenį“? Jeigu jau įveikėte šią knygą, tai galėsite pasižiūrėti, ar jūs įsivaizdavote vaikėjus taip, kaip šiuos matė kiti skaitytojai ir pati autorė. Pirmiausia nusprendžiau pradėti nuo pagrindinės veikėjos (taip, tikriausiai visas šis įrašas daugiau suksis apie ją) ir pasižiūrėti, kaip Violeta yra pateikiama.

Negaliu pasakyti, ar Reivena gražesnė už mane, nes jau ketverius metus nemačiau savo atvaizdo. Vis dėlto esu įsitikinusi, kad mano draugė yra viena iš pačių nuostabiausių  surogačių Pietiniuose Vartuose. Mes abi juodaplaukės, tik Reivenos plaukai trumpi, tiesūs ir žvilgantys, o manieji bangomis krintantys ant nugaros. Reivenos oda sodrios karamelės spalvos, akys, beveik tokios pat tamsios kaip plaukai, tarsi migdolai įsodintos tobulame pailgame veide. Reivena aukštesnė už mane, tai jos pranašumas. Mano dramblio kaulo atspalvio oda sudaro keistą kontrastą su plaukais, akys violetinės. Žinau šitai ir be veidrodžio. Dėl akių spalvos ir buvau pavadina Violeta.

Emma Watson, žavioji raganaitė, yra kandidatė įkūnyti pagrindinę veikėją. Kaip manote, ar ji tiktų?

 

Indiana Evans tikriausiai mažai kam žinoma Lietuvoje. Nebent domitės muzika ir žiūrėjote H2O serialą apie undines naujausius sezonus. Dėl plaukų spalvos būtų problema, tačiau ne didžiulė. Tačiau ar ji vis tiek tiktų vaidmeniui?

Odeya Rush turi angeliška veidelį. Tas, kas žiūrėjo filmą “Siuntėjas“ (ang. “The giver“) tikriausiai ją atpažinote. Bet ne tik šiame filme ją galite išvysti. Ji taip pat vaidina filme“Šiurpuliukai“ (ang. “Goosebumps“), kuris dabar rodomos mūsų šalies kino teatruose.

Tačiau, kaip pati autorė pripažįsta, Chloe Grace Moretz ji įsivaizduoja kaip Violetą.

Ir štai, išverčiau jums ištrauka iš vieno autorės interviu, kuriame ji pateikia aktorių sąrašą.

Ar turite pasidarę svajonių sąrašą, kas galėtų vaidinti “Brangakmenyje“, jeigu šis pavirstų televizijos serialu ar filmu?
Mano geriausia draugė ir aš pildome aktorių sąrašus, kuriuose įrašoma, kas puikiai galėtų įkūnyti Ganetą ir Ešą! Laikas nuo laiko mes šį sąrašą papildome. Juk rimtai, kam nepatiktų ieškoti seksualių vaikinų? Tiesą pasakius, Ešo fizinis kūnas yra nukopijuotas nuo Paul Wesley, nors, draugužiai, jis tikriausiai yra jau per senas dabar jau įkūnyti Ešą. Tačiau štai sąrašiukas su keliais aktoriais rolėms.

Lucy Liu
Violeta: Chloe Grace Moretz
Kunigaikštytė: Lucy Liu (nuo pat pradžių man Lucy Liu buvo kunigaikštytė. Būtent tokią ją visados įsivaizdavau)
Liusjenas: Tom Hiddleston arba Benedict Cumberbatch
Reivena: Malese Jow
Anabelė: Saoirse Ronan

Ganeto sąrašiukas:
Robert Hoffman
Hunter Parrish
Zac Efron

Paul Wesley

Tom Felton
William Moseley
Chase Crawford

 

Ir Ešo sąrašas:
Paul Wesley

Zac Efron
Asher Book
Andrew Garfield
Penn Badgley

(Taip, mes Zac Efron įtraukėme į abu sąrašus. Tiesiog negalėjau apsispręsti.).

 

cdb_Brangakmenis_z1Romanas „Brangakmenis“ žavi aštriu, kupinu netikėtų posūkių siužetu ir ryškiais veikėjų charakteriais.

Brangakmenis simbolizuoja turtus, grožį ir aukštą kilmę. Tačiau tokioms merginoms kaip Violeta jis reiškia vergovę. Gimusi ir augusi Liūne, Violeta buvo mokoma tarnauti kilmingiesiems. Patekusi į Brangakmenį, ji greitai perpranta negailestingą tiesą: kilmingųjų gyvenimo esmę sudaro žiaurumas, veidmainystė ir mandagumu dangstomas smurtas.

Violeta turi prisitaikyti prie pavojingų sąlygų ir stengtis išlikti gyva. Netikėtai gavusi progą, apie kurią nė nesvajojo, mergina nusitveria geresnio gyvenimo vilties, bet viską sujaukia netikėtai ją aplankiusi uždrausta meilė. Staiga ima grėsti kitoks pavojus. Už išsigelbėjimą Violeta gali sumokėti daugiau negu tikėjosi.

 

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s