Kas geresnio nutiko: lapkričio 30 ir gruodžio 1 – 6 dienomis


J.K. Rowling apsilankė filmo “Fantastic Beast and Where to Find them“ filmavimo aikštelėje. Šis apsilankimas jai turėjo būti labai ypatingas, juk su šiuo filmu ji debiutuos kaip ir scenarijaus rašytoja. Savo twitter paskiroje ji pasidalino nuotrauka ir žinute, kad šioji diena jai buvo smagi.

 

//platform.twitter.com/widgets.js


“Sostų žaidimo“ (Game of thrones) gerbėjai sukluskite. Šią savaitę pasirodė labai trumpas anonsas iš būsimo naujo sezono.


Ar jums patiko filmas “Neįtikėtinos Lemoni Sniketo istorijos“? Jau seniai sklinda ir patvirtinta, ir nepatvitrinta informacija, kad Netflix kanalas kurs serialą pagal šią knygų seriją, kuri jau kartą buvo ekranizuota. Tačiau viskas vyksta taip lėtai, kad galima pamanyti, kad tai buvo koks balandžio pirmosios pokštas. Tačiau dabar jau paskelbta yra atranka pagrindiniams vaidmenims. Pagaliau, turiu pasakyti.

Taip pat neseniai kažkoks genialus šios serijos gerbėjas buvo sukūręs serialo anonsą, kuris buvo įaudrinęs internetą. Negi Netftlix slapukavo ir slapčia jau sukūrė serialą? Tačiau pasirodo, kad tai mėgėjo sukurtas anonsas, tačiau jis toks geras, kad galima lengvai pamiršti, kad jis netikras.


O dabar metas komiksų gerbėjams pradėti rėkti. Pasirodė naujas filmo “Batman vs Superman: Dawn of Justice“ anonsas.


Savo Facebook paskyroje autorius Rick Yancey pasidalino šiomis nuotraukomis iš “Penktosios bangos“ filmavimo aikštelės. Laukiu nesulaukiu filmo.


 

“Divergentės“ serijos autorė Veronica Roth  išdavė kai kurias savo būsimos knygos detales bei pagrindinių veikėjų vardus! Tai bus dvejų dalių serija, kurios pirmoji knyga pasirodys 2017 metais, antroji – 2018. Kodėl taip vėlai? Na, autorė sakosi norinti išdailinti naująją istoriją iki tobulybės. Štai ką ji sako apie būsimą savo kūrinį:

Mano naujoji knyga – mokslinės fantastikos istorija, kurios veiksmas vyksta ypatingų politinių neramumų metu. Ji apie vaikiną, vardu Akos’ą, kuris pagrobiamas kartu su savo broliu ir nugabenamas pas priešų tautą. Kai tos vietos diktatorius pagrasina jo brolio gyvybei, Akos’as neturi kitos išeities, kaip dirbti kartu su mergina Cyra (diktatoriaus seserimi), kad jį išgelbėtų. Bet Cyra’os pasitikėjimą – ir jos gerumą! – sunku užsitarnauti… švelniai tariant. Įtempta Akos’o ir Cyra’os draugystė pastato juos į dra didesnį pavojų, nei jie kada nors galėjo įsivaizduoti.

veronica


Šią savaitę paaiškėjo visi goodreads logo metų knygų nominacijų nugalėtojai, kurie suskirstyti į 20 kategorijų, apimančių suaugusiųjų, jaunimo ir vaikų literatūrą, taip pat mokslines, kulinarines, poezijos, pieštines, memuarų bei debiutuojančių autorių knygas. Ar jau žinote, kas šiemet tarp skaitytojų sulaukė didžiausio pasisekimo? Visos nominacijos ir jų laimėtojai – paspaudus ant žemiau esančio paveikslėlio.

geriausios knygos


“Shadowhunters“ pirmoji serija sausio 12 dieną artėja nenumaldomai, tuo pačiu galime pasigrožėti ir veikėjų plakatais!
12 3456

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.