The Pointless book 2. Dar trenktesnė knyga – Alfie Deyes (knyga)


Štai ir naujas Alfio Deyes neįtikėtinų išdaigų, pokštų ir nesąmonių pilnas kūrinys! Antrojoje knygoje taip pat rasite ką veikti: spręsite galvosūkius, kursite eiles, atsakinėsite į klausimus, skelbsite ateities prognozes, užrištom akim piešite, kepsite keksiukus, darysite iš kojinių lėles, žaisite įvairiausius (net visai kvailus) žaidimus, bursite iš delno.cdb_The-Pointless-Book_2_Dar-trenktesne-knyga_z1

Išradingai iliustruota ir visokiausių užduočių prikimšta knyga, kurią toliau rašo YouTube vlogeris. Alfie Deyes, kviečia ir jus prisidėti prie jo sekėjų ir smagiai tęsti šį neįtikėtinai trenktą kūrinį!

Pagrindinė informacija:

Kalba: lietuvių kalba
Išleidimo metai: 2015
Originalus pavadinimas: The Pointless Book 2
Ankstesnės dalys: The Pointless Book
Serijos pavadinimas: The Pointless Book
Patartinas amžius: +9
Puslapių skaičius: 192
Autoriaus puslapis: https://www.youtube.com/user/PointlessBlog


Alfie Deyes būdamas 15 metų pradėjo savo Youtube blogerio karjerą. Dabar jam 22 metai (gimė 1993 m.) ir yra nesveikai populiarus youtube pasaulyje bei, galima sakyti, ir knygų karalystėje savo smagiomis, tikrai trenktomis knygomis, kurias, beje, mes galime paskaityti ir lietuviškai.

Alfie Deyes tikrai yra įdomi asmenybė, kai pradedi juo domėtis.  Jo youtube kanalą yra užsiprenumeravę daugiau nei 4,5 milijono žmonių, video peržiūrų skaičius siekia tūkstančius, jose nusifilmuoja garsenybės kaip, pavyzdžiui, Ariane Grande (dainininkė ir aktorė). Beje, tas video, kuris vadinasi “Ariana Grande Does My Makeup“, yra daugiausiai peržiūrų turintis jo šedevras.

Kas dar yra įdomiau apie šį vaikinuką yra tai, kad jo mergina yra Zoella (tikrasis vardas Zoe Sugg), dar viena visam pasauliui žinoma video blogerė, kurios knyga “Girl online. Interneto mergaitė“ taip jau keliauja į Lietuvos knygynus. Pagal internete rastą informaciją, jie gyvena kartu penkių kambarių  name ir kartu auginą gražutį, mažą, juodą šuniuką vardu Nala. Jau tikriausiai galvojate, kur esate girdėję šį vardą, ar ne? Kas jau vartė “The pointless book. Trenkta knyga“ abi dalis, tikriausiai pastebėjo jose šuniuką. Taip, draugužiai, šuo yra tikras.

Dar, kas manyčiau jums būtų įdomu žinoti apie šį šmaikštų ir dėmesį mokantį patraukti jaunuolį yra tai, kad kartu su savo mergina Zoella jis turi vaškines savo skulptūras Madame Tussauds muziejuje, Youtube sensacijų ekspozicijoje. Taigi, jie tikri jaunosios kartos  didvyriai ir įrodymas, kad šiais laikais tapti populiariais galima pačiais įvairiais būdais.

O dabar pakalbėkime apie antrą Deyes knygą, ant kurios viršelio rasite dar parašyta: “Pradėjo Alfie Deyes. Pabaigsi tu“.  Taigi, galite suprasti, kad tai knyga, kuri reikalaus ne tik jūsų dėmesio, tačiau darbo ir daugybės kiekio vaizduotės. Šios knygos antraštė “Trenkta knyga“ genialiai apibūdina šį daiktą, nes jame yra visko, apie ką tik galima pagalvoti. Dauguma užduočių yra visiškai be ryšio, tačiau todėl jos ir sukelia šypseną ir yra smagios. Vienas iš pavyzdžių galėtų būti piešimas užmerktomis akimis ar raginimas išmokti skaityti atbulomis. Pripažinkime,  šmaikštūs dalykai. Žinoma, daugiau juoko jie jums sukels, jeigu viską darysite su draugu ar draugais.

Knygoje galite rasti ir įvairių žaidimų, kuriuos galite sužaisti su draugais, pavyzdžiui, šiaudelių futbolą. Jie padės prastumti laiką tarp pamokų, paskaitų ar šiaip, ko nors ilgai ir nuobodžiai belaukiant, pavyzdžiui, traukinio, autobuso ar lėktuvo. Atlikinėjant užduotis laikas tikrai neprailgs, o juoko bus daug.

Taip pat knygoje yra ir mums jau įprastų užduočių: ką nors nuspalvinti, sujungti taškelius ar padėti Nalai surasti tinkamą kelią link trokštamo daikto. Paprasta ir kartu labai atpalaiduoja.

Tačiau tikriausiai patys smagiausi dalykai šioje knygoje yra įvairūs nurodymai, kaip ką nors pasidaryti ar padaryti. Net neabejoju, kad esate matę ar ką nors girdėję apie linksmąjį lankstinuką, kuris padeda gauti kokius nors atsakymus,  ar mėnulio eiseną. Šie dalykai yra pristatomi knygoje. Be to, galėsite išmokti šešėlių pagalba sukurti įvairius gyvūnėlius: sraigę, arklį, bulių ir t.t.

Labiausiai man patiko šioje knygoje tai, kad jos kūrėjas verčia jus ne tik būti kūrybingais, tačiau kartas nuo karto įlįsti ir į savo paties galvą. Pavyzdžiui, reikia parašyti faktus apie save, aprašyti savo savaitgalį, kurti planus vasarai ir t.t. Pripažinkime, retai apsilankome savo galvoje, bet šios užduotys knygoje padės tai jums pakeisti.

trenkta knyga 2 mBet čia dar ne viskas, ką galite rasti atsivertę šią knygą. Kartais jums tiesiog reiks gerai pasukti galvą mėginant įveikti įvairias užduotis, kaip, pavyzdžiui, iš iliustracijos atspėti dainą ar įminti kokią nors mįslę. Nesijaudinkite, tokių sunkių užduočių atsakymai pateikiami knygos gale.

Tačiau vis dėlto kai kurios užduotys gali pasirodyti tikrai kieti riešutėliai. Kodėl? Ogi todėl, kad jos susietos būtent su autoriaus aplinkoje vykstančiais dalykais. Taigi, jeigu nesidomite pasauliu, muzikos industrija ir t.t., tokios užduotys jums gali taip ir likti tikra paslaptimi. Bet štai geroji naujiena: jų nėra daug. Labai nedaug, todėl nepanikuokite 😀 Tačiau vis dėlto manau, kad tai jums būtų pravartu žinoti.

Taigi, kaip jau supratote, knygoje yra tikrai šaunių dalykų, kurie padės jums ar jūsų bičiuliams smagiai praleisti laiką, kai tiesiog nesinori nieko rimto daryti. Beje, tai puiki dovana visiems dėl savo išskirtinumo, universalumo ir įvairumo.

Visos knygos

cdb_The-Pointless-Book_Trenkta-knyga_z1 cdb_The-Pointless-Book_2_Dar-trenktesne-knyga_z1 

kitty

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s