Pamankštinkime protą


Ar turite laisvą minutėlę? Jeigu taip, šaunu! Šiandien ėmiau ir pagalvojau, kad yra toks žaidimas su raidėmis. Tikriausiai jūs visi esate jį kada nors žaidę ar bent jau teko apie jį girdėti. Žaidimas labai paprastas ir jam nereikia turėti kažko labai ypatingo: tiesiog popieriaus lapas, rašiklio ir draugo ar draugės. Žinoma, tinka ir šeimos nariai 😀 Sugalvojate raidę ir tada mėginate prisiminti miestus, vardus, daiktus ir t.t., kurie prasidėtų iš šios raidės. Na ką, pamėginkime tai perkelti į knygų pasaulį. Kaip manote, turėtų būti įdomu, ar ne?

Taisyklės iš tiesų, kiek teko jį žaisti skirtingose auditorijose, skiriasi. Ypatingai skirtumai būna dėl kategorijų, tačiau jas galima prigalvoti pačias įvairiausias atsižvelgiant į tai, kas jums žaidime yra svarbiausia. Šiuo atveju tai yra jaunimo knygos. Pamėginau sugalvoti gal pačias svarbiausias kategorijas: mergaitiškas vardas, berniuko  vardas, vietovė, rašytojo pavardė (čia tikriausiai bus pati sunkiausia kategorija :D) ir knygos pavadinimas. Galite prigalvoti jų ir daugiau. raidžių lentelė

Taškai skaičiuojami įvairiai. Jeigu žodis pasikartoja, dažniausiai jis yra nubraukiamas ir niekas negauna taško. Tačiau kiti sako, kad pusę taško galima duoti. Vėliau, jeigu atsakymas nesidubliuoja su kito žaidėjo, gauni tašką. Jeigu nieko neparašai: nulis arba minus vienas taškas.

Be to reikia pabrėžti laiko reikšmę. Jūs galite žaisti tol, kol vienas žaidėjas užpildo viską ir sako stop, arba užsidėti kokį laikmatį, tarkime, 1 minutė.

O dabar pamėginkime be didelio streso patys pažaisti šį žaidimą be jokių taškų ir tiesiog pasižiūrėti, kiek mes galėtumėme sugalvoti atsakymų pagal šias kelias parinktas raides. Gal artimoje ateityje pamėginsiu suorganizuoti kur nors Kaune ir šį žaidimą gyvai. Būtų norinčių?

Taigi, raidės: G; A; P; S; M

Komentaruose parašykite savo atsakymus (būtinai skliausteliuose parašykite kokiai knygai priklauso vardai ir vietovė). Stenkitės, kad jūsų atsakymai nesikartotų. Na, vienas, du trys… komentarų skiltis jūsų 😉

kitty

 

Reklama

4 thoughts on “Pamankštinkime protą

  1. Kažkaip niekas nedalyvauja 🙂
    Gryta (Atjunk), Geilas (Bado žaidynės), Geišos išpažintis, Green’as John’as, Gruzija (Ali ir Nino)

    Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.