Pasakyk savo zodiaką, pasakysiu kokią knygą tau skaityti


Pasižiūrėkime į knygų rekomendacijas pagal kitą prizmę – horoskopus.  Kiekvienas ženklas yra išskirintinis ir mėgsta skirtingus dalykus. Pagal tai pamėginau jums parinkti Lietuvoje išleistas knygas. Jeigu nesate šių perskaitę, išmėginkite.

Be to, kokias knygas patys rekomenduotumėte savo zodiako ženklui?

Avinas

Avinai yra su ragiukais. Jūs esate drąsūs, spontaniški, kupini entuziazmo ir nuotykių troškimo. Taip pat jūs nemokate lengvai pasiduoti, jums reikia pirmauti bet kokia kaina. Jei jau nusprendžiate griebtis kokios nors veiklos, tai pasineriate į ją ypač aistringai. Taigi, būtent tokias knygas jums iš siūlome! Kiekviena iš šių knygų turi tuos bruožus, kurie panašūs į tuos, kurie yra priskiriami avinui.

raudonoji karalienėmano numeris ketvirtascdb_Divergente_z1cdb_Pasiklyskime_z1

Jautis

Jautis garsėja savo nepriklausomybe, žemiškumu, kantrybe bei praktiškumu. O kur dar tai, kad jie jaučia, kas ko vertas, pasitiki savo jėgomis ir yra darbštūs? Taigi, parinkome mes knygas, kuriose yra pabrėžiama asmens patikimumas, yra ištikimi veikėjai,bei galite surasti paprastų asmenybių.

cdb_Delirium_z1kai aš žuvaucdb_Niujorko-respublika_z1cdb_Kavos-piramide_z1

Dvyniai

Ar pažįstate dvynių? Na, yra sakoma, kad jie turi neblogą humoro jausmą ir kartais net susidvejinusią asmenybę.  Be to, dvyniai sakoma, kad turi intelektualinį pranašumą, jų charakteris leidžia jiems būti lankstiems ir prisitaikyti prie įvairių situacijų.

cdb_GEEK-GIRL_Moksliuke_z1cdb_Popieriniai-miestai_z1cdb_Visiems-vaikinams-kuriuos-mylejau_z1enderio zaidimas

Vėžys

Vėžiai gali būti truputį per daug nuspėjami. Tai yra vienas iš švelniausių jaukumą bei meilę skleidžiančių ženklų. Ryškiausias bruožas yra emocingumas, tad Vėžio nuotaikos svyruoja lyg švytuoklė. Jiems svarbu nuolat jausti aplinkinių simpatiją, o bet kokią negatyvią emociją savo adresu priima labai skausmingai, tačiau būtent įgimtas jautrumas paverčia juos puikiais menininkais bei leidžia užjausti kitus, suprasti aplinkinių emocijas.

cdb_Padovanosiu-tau-saule_z1cdb_Meiles-istorija_z1meilės laiškai mirusiesiemspaukščių mergaitėcdb_tarp-pilku-debesu_z1

 

Liūtas

Kas gi yra liūtai? Jie yra lyderiai. Juk gamtoje liūtai yra žvėrių karaliai, o žmonės, gimę po šiuo ženklu, dažniausiai ir jaučiasi lyg būtų karaliai ar karalienės. Jie išdidžios laikysenos, kūrybingi, valdingi ir pageidauja, kad pasaulis suktųsi aplink juos. Todėl nereikia net stebėtis, kad knygos, kurias siūlome pagriebti liūtams į rankas, yra karališkos… ir aštrios.

cdb_Atranka_z1cdb_Brangakmenis_z1Nakties-seselis_z1vampyrų akademija 1

Mergelė

Jeigu esate mergelė, tikriausiai tarp savo draugų garsėjate analitiniu mąstymu, esate protinga, iškalbinga ir landi.  Taigi, visai nenuostabu, kad jums rekomenduojame knygas, kuriose yra veikėjai, kurie priima logiškus ir praktiškus sprendimus.

dina gėdytojos duktėėėcdb_Raudona-kaip-kraujas_z1mistikoscdb_Bado-zaidynes_z1

 

Svarstyklės

Svarstyklės yra užburiančios, atviros ir sąžiningos, mėgstančios taiką, idealistės ir turinčios humoro jausmą! Taigi, joms yra parinktos tokios knygos, kuriose veikėjai susigrąžinti savo buvusį gyvenimą ar atgauti pusiausvyrą.

Mano-gyvenimas-salia_z1cdb_Lilos-ir-Etano-klystkeliai_z1-stroud-jonathan-samarkando-amuletas-37011cdb_Nakties-klajunai_z1

 

Skorpionas

Skorpionai yra paslaptingi žmogeliukai. Juos valdo aistros, jie turi stiprią valią, traukia kitus žmones ir garsėja tuo, kad turi smarvės ir yra užsispyrę!  Jums yra siūlomos keistos ir paslaptingos knygos.

cdb_Lemiamas-apsisprendimas_z1cdb_Pinklese_z11920188_721096531246853_1899785015_nkortų paslaptis

Šaulys

Ar esate šaulys? Na, šis zodiako ženklas simbolizuoja dvasinį, religinį mokytoją, filosofą ir tiesos siekėją. Įspūdinga, ar ne? Šio ženklo didžiausios vertybės yra neišsemiamas tikėjimas, optimizmas bei plati pasaulėžiūra. Nuostabu. Šauliai tiesiog nenustygsta vietoje ir visur keliauja, veržiasi į priekį, vis kažko tai ieško ir kažką mėgina pasiekti. Suvilioti jus nuotykiais yra paprasta. Be to, jums patinka svetimos kultūros bei neatpažinti kraštai ir vietos. Ką mes jums siūlome paskaityti?

tigro užkalbėjimascdb_Plikledis_z1puslapis-1000mano vilnius manoAli-ir-NinoT

 

Ožiaragis

Ožiaragiai parodo kitiems, jog atkaklumas, kantrybė ir disciplina paverčia svajones realybe. Jus neleidžiate niekam pastoti jums kelio link to, ką jūs norite pasiekti ar gauti. Taigi, visai nenuostabu, kad ir šiose knygose yra užsispyrę, atkaklūs ir ryžtingi veikėjai.

cdb_Panika_z1cdb_As-esu-Malala3_z1dykumu_gelecdb_Bado-zaidynes_z1begantis labirintu

Vandenis

Tie, kurie yra gimę po vandenio ženklu, turi kuo pasigirti. Iš visų ženklų šie yra laikomi kaip patys moderniausi bei toliausiai pažengę asmenys. Jie yra tikri humanitarai, kurie daro viską, kad pasaulis būtų geresnė vieta gyventi. Jie priima žmones tokius, kokie šie yra ir dėl to, jie gali būti populiarūs žmonės savo aplinkoje. Knygas, kurias mes parinkome, yra tos, kurios verčia palikti komforto zoną, kurios verčia susimąstyti.

cdb_Dienorastis-is-bunkerio_z1cdb_Oras-pusryciams_z1Stebuklascdb_Dalykai-kuriu-niekas-nezino_z1cdb_Solitare_z1

Žuvys

Jeigu jūs esate žuvys, tai tikriausiai taip ir nepriėjote prie šio įrašo galo, kadangi jūs jau seniai nukeliavote į svajonių kraštą arba pasiėmėte į rankas kokią nors knygą. Taip, žuvys yra svajoklės. Šis svajingas ženklas turi ypač jautrią intuiciją, polinkį į dvasingumą, religingumą. Jums patinka pasinerti į savo vaizduotę, o dėl šios priežasties mes ir parinkome jums būtent tokias knygas. Dauguma jų taip pat nukelia į kitus pasaulius 😉

cdb_Naktinis-cirkas_p1cdb_Drakono-raitele_1_Veju-zemeje_z1pabuskcdb_Liutas-ragana-ir-drabuziu-spinta_z1 narnijacdb_Gerio-ir-Blogio-mokykla_1_z1

O kokias knygas jūs pasiūlytumėte vienam ar kitam zodiako ženklui?

Naudota/cituota informacija: Tobulėkime kartu. Zodiako ženklų charakteristika (I, II, III dalys)

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s