Atspėk knygą pagal… užuominas


knygu ziurke


Sveiki visi!

Ketvirtadieniai bent man ateina vis greičiau ir greičiau, žiū – ir vėl knygų žiurkės rubrika! Ar atspėsit, kokia knyga šiandien slepiasi po užuominomis?

Pačioje apačioje rasite atsakymą. Komentaruose lauksiu jūsų įspūdžių ir šio žaidimo komentarų 😉 Ar Jums patiko ši knyga?


UŽUOMINOS

Pirma užuomina:
Tai knyga, užsitarnavusi metų laukiamiausios titulą!

Antra užuomina:
Rusijoje šios knygos viršelis atrodo taip:

v

Trečia užuomina: 

Knygos pradžia atrodo štai taip:

Nekenčiau Pirmojo penktadienio. Tą dieną kaime visuomet būdavo pilna žmonių, bet dabar, pačiame vasaros įkarštyje, to visiems mažiausiai reikėjo. Sėdėjau šešėlyje, taigi ne taip jau blogai, nors nosį rietė jau spėjusių suplukti po rytmečio darbų kūnų dvokas, nuo kurio ir pienas būtų galėjęs sugižti. Oras mirguliavo nuo karščio ir drėgmės, įšilo net likusios po vakarykštės audros balutės, jų paviršių aptraukė sunkios riebios dėmės.
Turgus baigėsi, visi uždarinėjo prekyvietes iki kitos dienos. Pardavėjai stamalinėjo išgeibę nuo karščio, išsiblaškę, lengvai galėjau nugvelbti ką norėjau. Man baigus suktis, kišenėse barškėjo keli pigūs niekučiai, dar nušvilpiau obuolį kelionei. Per kelias minutes visai neblogai. Žmonių minia traukė lauk, leidausi jos nešama. Rankos nerimo nė minutės, šmaižiojo tai šen, tai ten žaibiškai ir taikliai. Keli banknotai iš vyro kišenės, apyrankė nuo moters rankos – nieko ypatingo. Kaimiečiai skubėjo kuo greičiau išsigauti iš spūsties, taigi niekas nepastebėjo, kad tarp jų darbuojasi kišenvagė.


ATSAKYMAS

virš

egliosha logo

Reklama

2 thoughts on “Atspėk knygą pagal… užuominas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s