Kas geresnio nutiko: spalio 26 -31 spalio ir 1 lapkričio dienomis


Vasara Isaac Marion pranešė, kad parašė tęsinį “Šiltiems kūnams“ – “The Living“. Dabar paskelbė, kad šioji knyga bus padalinta į dvi dalis. Kaip tai atsitiko? Autorius aiškina taip:

“This wasn’t the single mammoth tome I thought I’d written,” he said. “In structure, rhythm, and theme, it was actually two books.”

“This is why it took me three years of obsessive 7-days-a-week work, why I withdrew from life and lost friendships and grew a white patch in my beard. I knew it was a big story, but it wasn’t until it was complete that I could see its real shape: two arcs, two endings, 900 pages…”

“Sometimes the baby comes out twins,” he added.

Su šia naujiena paskelbiama taip pat, kada turėtų pasirodyti šios dvi dalys: “The Burning World“ 2016 liepos 5 d., trčioji dalis “The Living“ kažkur 2017.


 

Patinka Neil Gaiman kūryba? Jo kūrinys Likely Stories ruošiasi pavirsti televizijos serialu.  Kaip yra pranešama, Sky Arts ruošiasi sukurti keturias serijas pagrįstas trumpomis Gaimano istorijomis.  Tai jau ne pirmasis rašytojo kūrinys, kuris yra ekranizuojamas. Jeigu prisimenate, yra tokie du filmai: “Žvaigždžių dulkės“ ir “Koralaina“. Lietuvoje yra abi šios knygos išverstos kaip ir dar kelios kitos.


cdb_Trylika-priezasciu-kodel_z1

Jau seniai sklando įvairūs gandai apie “trylika priažsčių kodėl“ ekranizaciją. Šią savaitę buvo paskelbta, kad Netflix baigia derybas dėl šios knygos pavertimo į 13 serijų serialą. Selena Gomez bus viena iš trijų vadovaujančių šio serialo kūrybos proceso asmenų. Na, laukiame serialo 🙂


Reklama

One thought on “Kas geresnio nutiko: spalio 26 -31 spalio ir 1 lapkričio dienomis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.