Kas geresnio nutiko: spalio 19-25 dienomis


Kas jau buvo užkasę savo viltis dėl S.Meyer Vidurnakčio saulės pratęsimo (ketvirta knyga, pasakojanti Saulėlydžio įvykius iš Edvardo pozicijos), galite  ir vėl tikėtis, kad ši istorija bus užbaigta. Nors dar prieš porą savaičių autorė kalbėjo kitaip, tačiau vieno interviu metu ji pareiškė dirbanti prie knygos ir jaučianti didelį spaudimą ne tik iš gerbėjų, bet ir savo mamos, kuri kiekvienoms Kalėdoms ir šventėms reikalauja užbaigti pradėtą darbą.
To paties interviu metu rašytoja atskleidė, kad Sielonešės tęsinys yra pusiau parašytas, tačiau ją užklupo siaubingas writers block‘as.
Taip pat Stephenie išdavė turinti jau užbaigtą knygą, kurią šiuo metu tvarko, tačiau tai nėra fantastika ir nėra skirta paaugliams, deja, tai detektyvas suaugusiesiems, kurią tikisi išleisti kitąmet.
midniht


Visi visi Gilmoro merginų gerbėjai šią savaitę cypia iš džiaugsmo ir nustebimo! Netflix kanalas atkuria šį serialą! Ne rodys iš naujo, o buvo užsakytos keturios 90 minučių serijos (minifilmai). Kalbama, kad serialas toliau tęsis ne nuo kur baigėsi, o peršoks kažkokį laiko tarpą, kur Rori dirbs, Emilė Gimor bus našlė (nes puikusis Ed Herman, vaidinęs Ričiardą Gilmorą mirė pernai). Galime būsimame tęsinyje tikėtis išvysti aktorius įkūnijusius Lorelai, Luką ir daugelį kitų Stars Hollow gyventojų!

gilmore


 Pasirodė kelios naujos nuotraukos iš taip laukiamo paskutinio Bado žaidinių filmo. Ką jose matome?


Pristatome naują būsimo serialo “Jessica Jones “ anonsą.  Serialas bus pradėtas transliuoti kitą mėnesį, 20 dieną. Tiksliai, kas gi vyks seriale, nėra kaip ir skelbiama. Yra žinoma nelabai daug dalykų.

“After a tragic ending to her short-lived Super Hero stint. Jessica Jones is rebuilding her personal life and career as a detective who gets pulled into cases in New York City.”


Neseniai buvome sulauk pirmo trumpučio “Pride and Prejudice and Zombies“ anonso. Šią savaitę pasirodė oficilaus, ilgasis filmo anonsas. Jame galite išvysti ne tik daugiau kadrų iš būsimo filmo, tačiau ir sužinoti, iš kur gi atsirado tie zombiai 😉

Reklama

2 thoughts on “Kas geresnio nutiko: spalio 19-25 dienomis

    1. Pastaruoju metu savaitę yra naujienų su Hario Poterio: Pottermore atnaujinimas, naujos trumpos istorijos, kokie nors faktai apie knygas, aktorius, autorę ir t.t., kad daug kas prabėga pro akis. Sutinku, dirstelėti, kaip viskas vyksta toliau Poterio pasaulyje įdomu 😉

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s